Oyun

Yeni Call of Duty'de hikaye skandalı!

Polygon'un sızdırdığı bilgilere göre yeni Call of Duty'de hikaye modu bulunmayacak.


Call of Duty: Black Ops serisinin yeni oyunu Black Ops 4'te tek kişilik oyuncu modu bulunmayacak gibi görünüyor.
 
Polygon'un kendi kaynaklarından edindiği bilgilere göre geliştirici Treyarch, tek kişilik campaign modunu tamamlayamamış ve oyunun çıkışına kadar da tamamlamasının mümkün gözükmediği için tamamen iptal edilmiş.

Charlieintel ile Kotaku da bu söylentiyi doğruladı. Ayrıca Kotaku'nun kaynakları tarafından ortaya atılan bir başka söylenti ise Call of Duty: Black Ops 4'ün klasik multiplayer ve zombi modunun yanı sıra Battle Royale moduna da sahip olacağı. Battle Royale modunun Raven Software tarafından geliştirildiği söyleniyor.

Anlaşılan PUBG ve Fortnite'ın başarısının ardından oyun stüdyolarıda bu akıma katılma kararı almış gibi gözüküyor. Yeni Call of Duty ne kadar başarılı olur bilinmez ancak sürekli değişim geçirerek bir yere varamayacağı belli gibi. Hatırlarsanız en son Infinity Warfare yapımı, oyuncular tarafından adeta yerden yere vurulmuştu. 
 
Call of Duty: Black Ops 4 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 12 Ekim'de çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun tanıtımı ise 17 Mayıs'ta yapılacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.