Oyun

Nintendo Wii U'dan görüntüler!

Nintendo Wii U'dan görüntüler var.

Nintendo Wii U'dan görüntüler!

Artık Nintendo'nun gelecek nesil oyun konsolu Wii U ile ilgili daha detaylı bilgilere sahibiz. Nintendo Wİİ ilk çıktığında diğer oyun konsollarına göre değişik bir versiyonu temsil ediyordu. Ancak geleneksel oyun pazarında üçüncü parti oyunları temsil etmesi satışlarında başarısızlığa neden olmuştu.

Nintendo oyun pazarında daha çok kazanmak için Wİİ U'yu tasarladı. Wii U bütün eski Wii yazılım ve donanım ile uyumludur. Xbox 360'da bulunan Wii U Pro denetleyicisi de bulunuyor.

1340111359_p6121682b-580-90.jpg

Ayrıca Nintendo her ne kadar özellikleri hakkında bilgi vermese de biz konsolun IBM tarafından işlem gücü tasarlanmış ve inşa edilmiş güç tabanlı CPU tarafından sağlandığını biliyoruz.

Nintendo Wii U görüntüleri için buradan göz atın.

Konsol geniş dokunmatik ekranı ile büyük ve taşıması zor görünse de oyun dünyasında bir çığır açacağa benziyor. Nintendo'nun tanıtımında, koltukta oturan oyuncular Wii U kumandasındaki yıldızları dokunmatik hareketlerle televizyondaki oyuna gönderirken görülüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.