Oyun

Overwatch ücretsiz oluyor

Popüler oyunlardan biri olan Overwatch 26-30 Temmuz tarihleri arasında tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek.

Overwatch ücretsiz oluyor

Bir dönem oyun dendiğinde ilk akla gelenlerden biri olan Overwatch eski popülerliğinde olmasa da hala birçok oyuncunun gözdesi. Fortnite ve PUBG gibi tamamen ücretsiz rakiplerin çıkmasıyla eski popülerliği kalmayan oyun yeni bir hamle ile ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor.

Geçen mayıs ayında da ücretsiz hale getirilen oyun kısa bir süreliğine yine ücretsiz olarak oynanabilecek. 26-30 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz olacak oyunda isteyen herkes herhangi bir sınırlama olmadan oyunun tüm modlarında, tüm şampiyonlar ile oynayabilecek.

Ancak hatırlatmak isteriz bu ücretsiz oynama sadece PC sürümü için geçerli olacak. Oyundan memnun kalırsanız ve oyuna devam etmek isterseniz belli bir ödeme yapmanız gerekiyor. Ancak bu sürede oyundaki tüm verileriniz saklanacak. Bu saatten sonra ücretsiz olan sürümler varken ödeme yapıp bu tarz bir oyun oynanır mı orasını bilemiyoruz. Ancak bu oyunun halen tutkunlarının olduğunu ve gerekirse ücretli sürümü alabileceklerini de biliyoruz.

Overwatch minimum sistem gereksinimleri

  • Intel Core i3 veya AMD Phenom X3 8650 işlemci
  • 4 GB RAM
  • Windows Vista/7/ 8/10 64-bit işletim sistemi
  • Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850 veya Intel HD Graphics 4400 ekran kartı
  • 30 GB depolama alanı

     
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.