Oyun

PlayStation 4'ün yeni güncellemesi olay yarattı!

PlayStation 4'ün bir sonraki sistem yazılım güncellemesi versiyon 6.00 için oldukça ilginç bir detay ortaya çıktı.


Sony Interactive Entertainment, PlayStation 4'ün bir sonraki sistem yazılım güncellemesi versiyon 6.00 için beta davetiyelerini göndermeye başladı.

Gönderilen kodu indiren ve güncellemeyi bekleyen kullanıcılar garip bir yazı ile karşılaştı.  Gönderilen mail'lerde belirtilene göre, beta yeni özellikler içermiyor onun yerine performans iyileştirmelerine odaklanıyor. 

Mail içerisinde yazılana göre; "Betanın bu aşamasında, 6.00 güncellemesi tüketiciye yönelik yeni büyük özellikler içermiyor. Ancak güncellemenin getirdiği performans ve stabilite iyileştirmelerini ayarlamak için topluluğun yardımına değer veriyoruz." bilgisi mevcut.

PlayStation 4'ün yeni güncellemesi olay yarattı!

PlayStation 4 sistem yazılım güncellemesi 6.00 tüm kullanıcılara sunulduğunda yeni özellikler içerip içermeyeceği konusunda kesin bir bilgi yok ancak muhtemelen sadece performans güncellemesi olarak karşımıza çıkacak. Akıllara gelen soru ise bu betaya katılımın testerlara ne gibi bir katkısı olacağı. 

Konu hakkında henüz Sony resmi bir açıklama yapmış değil ancak bu açıklamayı detaylandırmak adına ileride resmi bir açıklama yapacaktır muhakkak. Yeni güncelleme de arkadaş daveti özelliğinin de bulunmadığını belirtmeden geçmeyelim.

Yorumlar
Lütfi
Neresi olay yaratmış anlamadım?
Cevapla
Deniz
Eee ben hiçbir faydasını görmeyeceksem o zaman neden katılayım? iyice tozuttular bunlarda ha
Cevapla
yakup
yeni çıkan beta güncellemesi standart olarak hep sorun yaratır
Cevapla
Serkan55
Bana gelmedi guncelleme
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.