Oyun

PlayStation Plus fiyatlarına zam

Sony tarafından yapılan açıklama ile PlayStation sahipleri büyük bir şok yaşadı. Bu şokun sebebi ise Playstation Plus fiyatlarına zam gelmiş olması.

PlayStation Plus fiyatlarına zam

Sony tarafından yapılan açıklama ile PlayStation sahipleri büyük bir şok yaşadı. Bu şokun sebebi ise Playstation Plus fiyatlarına zam gelmiş olması. Peki zam ne zamandan itibaren geçerli olacak ve yeni fiyatlar ne olacak? Haberimizin detaylarında!

PlayStation kullanıcıları için vazgeçilmez bir servis olan ve belli bir ücret karşılığında çeşitli hizmetleri oyunseverlere sunan PlayStation Plus’a zam geldi. Firma tarafından kullanıcılara yollanan bir e-posta ile kesinleşen zam, 1 mayıs itibari ile hayata geçecek. Güncel fiyat listesine baktığımızda 1 aylık üyelik hizmetinin şu anda 23,99 TL, 3 aylık 74,99 TL, 1 yıllık bedelin ise 179,99 TL olduğunu görüyoruz. Peki ama 1 Mayıs 2020 tarihinden sonra yeni fiyatlar nasıl olacak? İşte yeni fiyatlar!

PlayStation Plus fiyatlarına zam

Eski fiyatlar ile karşılaştırıldığı zaman yeni fiyatların çok daha tuzlu olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Zam sonrasında 23,99 TL olan aylık bedel 39,99 TL’ye, 74,99 TL olan 3 aylık bedel 99,99 TL’ye, 179,99 TL olan 1 senelik hizmet bedeli ise 239,99 TL’ye çıktı. Şirket, zamların sebebini ise “Pazar koşulları” şeklinde açıklamakla yetindi.

PlayStation Plus Nedir?

Aylık, 3 aylık veya yıllık belirli bedeller karşılığında üye olabildiğimiz bir platform olan PlayStation Plus, kullanıcılarına her ay ücretsiz oyunlar ve indirimler sunuyor. Ayrıca online özelliklere sahip olmak isteyen oyunseverler de bu platformu satın almak zorunda kalıyorlar.

Yorumlar
nobody
neredeyse her ay ps plus lıyordum fakat artık ps plus b zamlar olursa benim için bitmştir net
Cevapla
Matrix
Tabi tabi pazar koşullari sirtinizda taş taşiyorsunuz eski fiatlarla yaptiniz kârı yazinda görelim zararda degilsin ama kâr dustu diye kullaniciya yuklenmenin ne manasi var
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.