Oyun

PlayStation Plus Haziran 2019 oyunları açıklandı!

PlayStation Plus'ın Haziran 2019 oyunları Sony tarafından duyuruldu. Bu ay bizleri oldukça heyecan verici oyunlar bekliyor.


Sony Interactive Entertainment, Haziran ayında PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz PlayStation 4 oyunlarını açıkladı. Mart ayı itibarıyla PlayStation Vita ve PlayStation 3 oyunları verilmesi sonlandırıldı.

PlayStation Plus Haziran 2019 oyunları açıklandı!

  • Borderlands: The Handsome Collection
  • Sonic Mania

PlayStation Plus üyeliği bir ay için 23,99 TL, üç ay için 74,99 TL ve 12 ay için 179,99 TL. PlayStation Plus'ın içeriği:

PS4 Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyun: İster rakip ister takım arkadaşı arıyor olun PlayStation Plus, PS4 oyunlarını başkalarıyla çevrimiçi oynamanızı sağlar.

Aylık Oyunlar: Her yıl özenle seçilmiş 24 PS4 oyununu ekstra ücret ödemeden indirin. Üyeliğiniz devam ettikçe bu oyunları saklayabilir ve oynayabilirsiniz. Özel İndirimler: PlayStation Store oyunları ve eklentilerinde özel tekliflerden yararlanın.

Çevrimiçi Depolama Alanı: PS4 oyun kayıtlarınız için 100 GB bulut depolama alanı edinin.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.