Oyun

PlayStation Store için büyük indirim dönemi başladı!

PlayStation “Japon Oyunlarına Büyük İndirimler” başlıklı yeni indirimleri ile yeniden kullanıcıların karşısında!

PlayStation Store için büyük indirim dönemi başladı!

Nisan ayında tüm dünyaya indirimli oyunların bulunduğu kampanyalar sunarken, Türkiye'yi bu kampanyadan mahrum bırakan PlayStation, “Büyük Japon Oyunları” başlıklı yeni indirimleri ile kullanıcılarının gönlünü almaya devam ediyor.

PlayStation Store için büyük indirim dönemi başladı!

Konsol oyunlarının önde gelen isimlerinden birisi olan PlayStation, Nisan ayının ikinci büyük indirim dönemini başlattı. Şirket yeni bir etkinlik ile yeniden karşımızda. “Japon Oyunlarına Büyük İndirimler” adı ile geçen etkinlik kapsamında birçok oyun büyük indirimler ile kullanıcılara sunuluyor. Japon menşeili oyunlarda yapılan bu indirimler iki hafta boyunca devam edecek.

PlayStation kullanıcılarının hatırlayacağı üzere, şirket bulunduğumuz Nisan ayının başında dünyada devam eden indirimleri sadece Türkiye’de kaldırmış ve kullanıcılar tarafından oldukça tepki çekmişti. PlayStation bu olay sonrasında kendisine olan bu kötü izlenimi düzeltmek adına, bu indirimleri kullanıcılarına yeniden sunmaya başlamıştı.

PlayStation Store için büyük indirim dönemi başladı! - Resim : 1

Öyle görünüyor ki PlayStation “Büyük Japon Oyunları” başlıklı yeni indirimleri ile kullanıcılarının gönlünü almaya devam ediyor.

Oyunlar arasında dikkati en fazla çeken ise 2019 GOTY (Yılın Ödülü)’ne aday gösterilen Resident Evil 2‘nin Deluxe versiyonu olarak dikkatimizi çekiyor. Oyunun fiyatı 219 TL'den 114 TL'ye düştü. Souls serisinin sevilen oyunu Dark Souls III’de 64 TL'ye satılıyor. Listenin en bilinen diğer oyunları ise Devil May Cry 5, Monster Hunter: World ve Yakuza olarak gözümüze çarpıyor.

Bu kampanyanın 9 Mayıs tarihinde Türkiye saati ile 02.00'da sona erecek olduğunu siz değerli okuyucularımıza ayrıca belirtelim.

""

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.