Oyun

Playstore 2018 yaz indirimleri başladı!

Steam'in ilk olarak yaz indirimlerini başlatmasıyla Playstore'da kullanıcılarına güzellik yaparak bugünden itibaren indirimlerini başlattı.

Playstore 2018 yaz indirimleri başladı!

Bildiğiniz üzere ülkemizde artan oyun fiyatlarına dert yanan oyuncular, artık mağazaların indirim sezonlarını takvimlerine işaretler oldular. Bu konuda profesyonelleştiğimiz artık bir gerçek.

Ne ne zaman indirime girecek, hangi sezonda hangi oyun verilir tahminleri aldı başını yürüyor dersek sanırım yanlış bir tanımlama olmazdı herhalde.

Ülkemizde faaliyet gösteren dijital oyun satış platformlarından biri olan Playstore, sonunda yeni sezon yaz indirimlerini başlattı. Son olarak FM 2018 oyununda yapılan indirim ile karşımıza çıkan firma bu sefer de Yaz İndirimi kampanyası ile karşımıza çıktı. İndirime giren oyunlarda yüzde 80'e varan indirimler görebilirsiniz.

Özellikle belirtmek isterim, 6 Temmuz'a kadar sürecek olan bu indirim kampanyasında, aceleci davranmanıza ve oynamayacağınız oyunlara boşuna para yatırmanıza gerek yok.

Oyunlara baktığımızda ise PES 2018 ve PES 2018 Barcelona Edition oyunları dışında MGS V'in Definitive Experience sürümü, Metal Gear Survive, Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD, Guilty Gear ve Blazblue gibi oyunlar mevcut. Kısacası seç, beğen, al. 

Ek olarak Yaz İndirimleri kampanyası dahilinde bulunan oyun havuzuna her geçen gün daha fazla oyun eklenmeye devam edecek. İlgili sayfaya buradan ulaşarak sizde bu fırsattan yararlanabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.