Oyun

Pokemon Dede ayda 1200 dolar harcıyor!

70 yaşındaki Pokemon Dede, Pokemon Go'ya ayda 1200 dolar harcıyor.

Pokemon Dede ayda 1200 dolar harcıyor!

70 yaşındaki Tayvanlı bir adam, Pokemon Go adlı mobil video oyununa olan bağımlılığı nedeniyle kısa sürede üne kavuştu. Pokemon Dede lakaplı Chen San-yuan, 11 farklı telefonda oyun oynarken aynı zamanda beline bağladığı özel teçhizatı ile görenlerin dikkatini çekiyor.

San-yuan, oyuna ayda 1.200 dolardan fazla harcadığını ve bunun artık onun için standart bir düzen olduğunu belirtti. Tayvan'da torununa özenerek bisikletine taktığı 11 telefonla günde 20 saat Pokemon Go oynayan 70 yaşındaki Chen San-yuan, sosyal medyada popüler oldu.

Pokemon Dede ayda 1200 dolar harcıyor!

Pokemon Dede ayda 1200 dolar harcıyor! - Resim : 1

Pokemon avını daha da ileri götürmek için bisikletine dört telefon daha takmayı planladığını söyleyen Chen San-yuan, bu hobisi için ayda 1200 dolardan fazla harcıyor. Taipei sokaklarında "Pokemon Amca" olarak bilinen Chen, mobil şarj cihazlarının yardımıyla gece geç saatlere kadar oyun oynayabiliyor.

San-yuan, cihazları güçlendirmek için birden fazla portatif pil paketi kullanıyor. Kurulumuna dört tane daha telefon eklemeyi planlayan San-yuan, telefonları 15'e çıkaracağını söyledi. Fotoğrafı Reddit'te yayımlandıktan sonra üne kavuşan Chen, bu hobisini ölene kadar devam ettirmekte kararlı. 

Yorumlar
yiğit
adam kafayı oynatmış
Cevapla
yakup
ayda 1200 dolar harcıyoarsa para sugibi akıyor demek
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.