Oyun

Pokemon GO'yu artık saatinizden oynayabileceksiniz!

Uzun bir süre önce duyurulan Apple Watch için Pokemon GO uygulaması çok yakında oyuncular ile buluşacak. Pokemon bulmak Apple Watch ile daha kolay olacak.

Pokemon GO'yu artık saatinizden oynayabileceksiniz!

iPhone 7 etkinliğinde sahne alan Pokemon GO'nun geliştiricisi Niantic, küçük bir demo yayınlamıştı. Bu demoda Pokemon GO'nun Apple Watch üzerinde nasıl çalıştığı anlatılıyordu. Uzun bir süre haber alınamayan Pokemon GO'nun Apple Watch sürümü hakkında dün bir resmi açıklama yapıldı.

Niantic, Twitter hesabından Pokemon GO'nun Apple Watch sürümünün çok yakında geleceğini resmen duyurdu. Ancak firmaların noel dönemine gireceği için Apple Watch için Pokemon GO uygulamasının 2017'nin ilk aylarında yayınlanması bekleniyor.

Pokemon GO'nun Apple Watch uygulaması sayesinde; saat üzerinden oyunda nerede olduğunuzu, çevrenizdeki pokemonları ve PokeStopları görüntüleyebiliyorsunuz. iPhone'a bakmadan oyundaki bu temel yönergeleri görerek şarjdan da tasarruf etmiş olacaksınız.

Pokemon GO'nun yıldızı son günlerde sönmüş durumda. Super Mario Run'ın çıkışı ile artık gözden düşen Pokemon GO, bakalım Apple Watch uygulaması ile tekrar eski günlerine geri dönebilecek mi? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.