Oyun

PS4 oyunları ücretsiz oldu! Bu fırsat kaçmaz!

Play at Home kapsamında seçili PlayStation 4 oyunları ücretsiz oldu. Birbirinden güzel bu oyunları PS4'ünüzde PS Plus üyeliğiniz olmadan oynayabilirsiniz.

PS4 oyunları ücretsiz oldu! Bu fırsat kaçmaz!

Koronavirüs salgını sırasında evde karantina süreci başlamıştı. Bu süreçte Steam, GOG ve Epic Games PC oyuncularına ücretsiz oyunlar sunmuştu. Şimdi bu furya konsol tarafına sıçradı. Geçtiğimiz ay Ratchet & Clank oyununu PS4 sahiplerine ücretsiz sunan Sony, şimdi ise Play at Home kapsamında bazı oyunları da ücretsiz yaptı.

PlayStation 4 sahipleri için 25 Mart 2021 - 22 Nisan 2021 tarihleri arasında Abzû, Enter The Gungeon, REZ Infinite, Subnautica, The Witness, Astro Bot Rescue Mission, Moss, Thumper ve Paper Beast oyunlarını PlayStation Store'da ücretsiz olarak sunacak. 

Bu süre zarfında ücretsiz olacak olan bu oyunları; indie yapımlar olduğu için kısa sürede bitirebilirsiniz. Ayrıca Sony'nin bir sürprizi daha var. 19 Nisan - 14 Mayıs tarihleri arasında ise Horizon Zero Dawn Complete Edition oyunu ücretsiz olarak sunulacak.

PS4 oyunları ücretsiz oldu! Bu fırsat kaçmaz! - Resim : 1

Bu oyunları hem PS4 hem de PS5 konsollarınızda oynayabileceğinizi ve oynamak için de PS Plus üyeliğinizin olmasına gerek olmadığını belirtelim. Sony'nin ücretsiz olarak sunduğu oyunlar her ne kadar indie olarak görünse de insanların evde vakit geçirmesi için oldukça eğlenceli yapımlar olduğunu söyleyebiliriz.

Koronavirüs süreci maalesef ki hala devam ediyor. Aşılama işlemlerinin yaz sonuna kadar bitmeyeceği söyleniyor. Bu yüzden büyük firmalardan insanların evde kalması için bazı jestler görmeye devam edeceğiz gibi görünüyor.

Yorumlar
Alper
Bu çoğu vr ile oynanan oyunlar çoğu kimsede vr yok hemde pahalı bir de baş ağrısı yapıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.