Oyun

Rage 2'nin ilk oynanış videosu paylaşıldı!

Bethesda sonunda Rage 2'nin ilk oynanış görüntülerini paylaştı.

Rage 2'nin ilk oynanış videosu paylaşıldı!

Dün Bethesda söz verdiği gibi bugün Rage 2'nin ilk oynanış görüntülerini paylaştı.

Sonunda bekleyenlerini fazla heyecanlandırmadan sessiz sedasız videoyu ortaya bırakan Bethesda, anlaşılan yeni oyunu ile oyuncuları memnun edecek gibi duruyor. Kanunsuz bir dünyanın parçası olarak herşeyi yıkıp vurduğumuz bir dünya sizce nasıl bir fikir? Peki size bunu sunacak olan adamların Just Cause serini geliştirenler olduğunu söylesem? Evet, Just Cause serisini bilenler az çok Rage 2'nin bizlere neler sunabileceğini az çok anlayabilirler.

Çıkış tarihi henüz belli olmayan oyununu PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştiği ek olarak kesinleşti. Açıklanan yeni bilgilere göre ise RAGE 2'nin gerçek anlamda bir açık dünya FPS deneyimini yaşatacağı söyleniyor. Burada söylenen ''gerçek anlamda bir açık dünya'' kavramı tamamıyla sizi özgür kılıyor anlamında kullanılmış durumda.

Kısacası ne yaparsan yap, kimi vurursan vur, nereyi uçurursan uçur... özgürsün diyen Bethesda, anlaşılan bizlere ilk oyunun günahını sildirmeye geliyor.

Rage 2'nin ilk oynanış videosuna yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.