Oyun

Reading Arena iPad, iPhone ve iPod Touch uygulaması çıktı!

Yılın uygulamasının oyun uyarlaması: Zihin egzersizi şimdi yarışma şeklinde!


HeKu IT yeni uygulamasını duyurdu: Reading Arena iPad, iPhone ve iPod Touch uygulaması - 7’ den 70’e her yaştan oyuncu için heyecanlı ve iddialı bir zihin egzersizi. Uluslararası üne sahip ve birçok ödül sahibi yılın uygulaması Hızlı Okuma’nın en son uyarlaması, tüm okuma tutkunları için geliştirildi. Reading Arena’ya App Store’de ücretsiz olarak ulaşılabilir.

Yarışmada oyuncu, jokerlerini akıllıca değerlendirerek en iyi sıralamayı yakalayabilir, dahası Facebook ve Game Center’daki arkadaşlarına meydan okuyabilir. Eğer arkadaş yanında ise aynı iPad üzerinden Split-Screen-Modun‘da karşılıklı oynanabilir. Daha dikkatli ve hızlı olan puanları kapar, rakibini mağlup eder.

1394782304_screen568x568.jpeg1394782312_screen568x568-1.jpeg

HeKu IT şirket kurucu ve yöneticisi Ronny Hecker diyor ki: „Uygulamamız Hızlı Okuma’nın yakalamış olduğu büyük başarının üzerine, fanlarımızın da istekleri doğrultusunda, arkadaşların karşılıklı olarak mücadele edebilecekleri, yılın uygulamasının oyun uyarlamasını yapmaya karar verdik. Reading Arena kendinizi bir okuma yarışmasında değerlendirebilmeniz için harika bir oyundur“.

Sistem gereksinimleri

iPhone, iPad ve iPod TouchiOS 5 ya da yenisi44 MB Hafıza

Fiyat ve Ulaşılabilirlik

Reading Arena ücretsiz bir oyundur– dünya genelinde Apple App Store’dan ulaşılabilir.

HeKu IT, ağırlıklı olarak mobil uygulamalar üzerine çalışan bir yazılım firmasıdır. Firma, „Hızlı Okuma“ uygulaması sayesinde dünya genelinde tanınmakta ve 10 dil seçeneği ile Apple App Store, Google Play Store, Amazon Appstore, Windows Store ve Windows Phone Store’da başarı ile temsil edilmektedir, ayrıca Apple tarafından “2011 yılın iPhone uygulaması“ olarak seçilmiştir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.