Oyun

Red Dead Redemption 2'nin beklenen fragmanı yayınlandı!

Merakla beklenen Red Dead Redemption 2'nin yeni fragmanı yayınlandı. Vahşi Batı temasını en iyi şekilde işleyen seri olan Red Dead, 26 Ekim tarihinde bizlerle olacak.

Red Dead Redemption 2'nin beklenen fragmanı yayınlandı!

Duyurulduğu ilk anda büyük heyecan yaşadığımız Rockstar Games’in efsanevi oyunlarından biri olan Red Dead Redemption 2’nin üçüncü fragmanı yayınlandı. Hikaye ve bazı klasik kovboy aksiyon sahneleri ile bizlere oyunu tanıtan Rockstar Games, yeni fragmanı ile çıtayı yükseltmeye devam ediyor.

Vahşi Batı temasını en iyi şekilde işleyen seri olan Red Dead, yeni oyununda bu oyuna özel olarak hazırlanmış bir grafik motoru kullanacak. Yeni nesil konsolların gücünü sonuna kadar kullanacak olan Rockstar Games, 26 Ekim tarihinde oyunu sadece PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürecek.

Oyunun Nintendo Switch'e çıkıp çıkmayacağı ise belli değil. Tüm bunların yanında PC için duyurulmayan oyun, muhtemelen dokuzuncu jenerasyon konsol nesli ile birlikte PC oyuncularının karşısına çıkacaktır. 

Ek olarak 26 Ekim 2018'de bizlerle buluşacak olan Red Dead Redemption 2 için önsiparişler şu an PlayStation ve Xbox mağazaları üzerinden açılmış durumda. Hikayeyi devam ettirmek yerine ilk Red Dead Redemption oyununun öncesini hikayeye dahil eden geliştiriciler, gelecek seriler ile konuyu nereye bağlayacaklar bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.