Oyun

Sharkoon Türkiye'de!

Arena, dünyanın bilindik oyuncu ekipmanları markası Sharkoon’un Türkiye dağıtıcısı oldu. İşte detaylar!

Sharkoon Türkiye'de!

Arena, dünyanın bilindik oyuncu ekipmanları markası Sharkoon’un Türkiye dağıtıcısı oldu.

Türkiye’nin Teknoloji sağlayıcısı” Arena, ekipman-kasa ve depolama alanlarında dünyanın bilindik markalarından olan Sharkoon’un Türkiye distribütörü oldu. Dünya çapında 40 ülkede bulunan, 13 kategoride bünyesinde 250’den fazla model barındıran Sharkoon Arena ile pazara girecek.

2003 yılında Almanya’da kurulan şirketin özenle tasarlanmış kasalarından, güçlü oyuncu ekipman ve depolama çözümlerine kadar tüm ürünleri satışa sunulacak.

Sharkoon ürünleri, sadece iyi performans, kullanıcı dostu ve ‘Almanya'da tasarlanmış’ olma özelliğiyle değil aynı zamanda fiyat/performans oranına da önem veren bir marka olarak biliniyor. Genellikle PC kullanıcılarını hedefleyen Sharkoon’un aldığı sayısız editoryal ödüller de ürünlerinin kalitesini doğruluyor.

Arena Bilgisayar Pazarlama Direktörü Deniz Aktan, Sharkoon ürünlerinin profesyonel oyuncular tarafından büyük ilgi göreceğini belirtiyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.