Oyun
God of War'ın grafik karşılaştırması yayınlandı!

God of War'ın grafik karşılaştırması yayınlandı!

IGN, E3 2016'da yayınlanan oynanış videosundaki grafikleri PlayStation 4 Pro'dan alınan final sürümü grafikleri ile karşılaştırarak bizlere nelerin değiştiğini gösteren bir video sundu.


IGN, God of War'un E3 2016'da yayınlanan oynanış videosundaki grafikleri PlayStation 4 Pro'dan alınan final sürümü grafikleri ile karşılaştırdı.

God of War, PlayStation 4 oyuncularının bu yıl içerisinde beklediği en büyük oyunların arasında. İlk olarak 2016'da duyurulan God of War'un tanıtım fragmanını eminim birçok PlayStation 4 sahibi izlemiştir. 2016'da yayınlanan fragman, grafiksel açıdan herkesi büyülemeyi başarmıştı. Fakat, iki yıl içerisinde yayınlanan farklı fragmanlar sonrasında oyunun ne gibi değişikler geçirdiğini görmemiz adına IGN, yeni bir video bizlere sundu.

Kratos'un God of War 3 ile sona eren Yunan mitolojisi macerasından sonra Nors mitolojisine geçiş yapan yeni oyun, bildiğimiz God of War oyunlarından çok daha farklı bir tarza sahip olacak. PlayStation'a özel olan Uncharted ve The Last of Us'ta olduğu gibi iki karakterli mekaniklere sahip olacak olan God of War, bakalım bekleneni verebilecek mi?

God of War, artık bugünden itibaren satışa sunuldu. Anlaşmalı teknoloji mağazalarından oyunu 319 TL karşılığında edinebilir ve sizde Kratos'un yeni macerasına ortak olabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.