Oyun

Yeni Star Wars oyunu geliyor!

Respawn Entertainment, E3 öncesi yeni Star Wars oyunu Jedi: Fallen Order'ı duyurdu.

Yeni Star Wars oyunu geliyor!

Respawn Entertainment, E3 öncesindeki EA Play etkinliğinde yeni Star Wars oyununu tanıttı. Respawn'ın kurucularından Vince Zampella sahneye çıktı ve oyunun isminin Jedi: Fallen Order olduğunu açıkladı.

Oyun Revenge of Sith ve A New Hope arasında kalan zamanda geçecek, Zampella bunu "karanlık zamanlar sırasında bir Jedi'ı canlandıracaksınız" diyerek duyurdu. Malum bu dönem başta Darth Vader olmak üzere İmparatorluğun kalan Jedi'ları avladığı dönem.

Oyunun 2019 sonbahar aylarında, çıkış yapması bekleniyor. Zampella "2019 tatil dönemi" dese de çıkışı 2020'ye sarkabilir gibi görünüyor. Ayrıca EA konferans sırasında oyuna dair herhangi bir görüntü de gösterilmiş değil ancak sonradan görüntülerin geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. 

Oyunda bol bol ışın kılıcı savaşları olacağı açıklandı ancak bundan fazla bir bilgi veya oyun ile ilgili bir bilgi verilmedi. Bakalım Respawn Entertainment'ın geliştiridği yeni Star Wars oyunu Star Wars: Jedi Fallen Order, gerçek Star Wars hayranlarının uzun zamandır beklediği kaliteyi karşılayabilecek mi göreceğiz? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.