Steam'dan ücretsiz oyun müjdesi! Bu fırsat kaçmaz

Oyun severleri sevindirecek haberler gelmeye devam ediyor. Epic'in ücretsiz yaptığı oyunların ardından şimdi de Steam bir müjde duyurdu.

Steam'dan ücretsiz oyun müjdesi! Bu fırsat kaçmaz

THQ Nordic oyun severleri mutlu edecek bir duyuru yaptı. Şirket bir değik iki klasik oyununu  Steam platformunda ücretsiz olarak sunacak. Kampanya sadece kısa bir süre için geçerli olacağından kaçırmamakta fayda var.

THQ Nordic şirketi bu kampanyayı kuruluşunun 10. yılını kutlamak için düzenlemiş. Kısa süreliğine oyuncular, toplamda 49 TL fiyat etiketine sahip olan oyunlara kısa süreliğine ücretsiz olarak erişebilecek. Viyana merkezli Avusturyalı video oyunu yayıncısı Titan Quest Anniversary Edition ve Jagged Alliance 1: Gold Edition oyunlarını kısa süreliğine Steam üzerinden ücretsiz olarak sunacak.

Steam iki klasik oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuyor

Kısa süreliğine ücretsiz olan Titan Quest ilk olarak 2016 yılında piyasaya sürülmüştü. Oyun için RPG türünün en sevlen örneklerinden biri desek yanlış olmaz. Normalde 31 TL değerine olan oyun şimdi kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor. Bununla birlikt eoyun bir çok güncelleme de almış. Şirket, oyundaki mevcut hataları giderdiklerini ve çoklu oyuncu modu ile yepyeni özellikler sunduklarını duyurdu. Oyun şimdi 23 Eylül Perşembe günü akşam saat 20:00'ye kadar ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunu ücretsiz olarak Steam kütüphanenize indirebilirsiniz.

Ücretsiz olan bir diğer oyun ise Jagged Alliance. Titan Quest'e kıyasla oldukça eski bir oyun olan Jagged Alliance ilk olarak 1994 yılında piyasaya sürülmüş. Strateji türünde en başarılı oyunlar arasında yer alan Jagged Alliance normalde 18 TL'lik bir fiyat etiketine sahip. Oyun ayrıca şimdi ek paketi Deadly Games ile birlikte sunuluyor.