Oyun

Stranger Things Fortnite ile birleşiyor!

Epic Games, Fornite ve Stranger Things ortaklığını duyurdu. Oyuncular Stranger Things'in ürkütücü dünyasına dalış yapacak.

Stranger Things Fortnite ile birleşiyor!

Epic Games, Fornite ve Stranger Things ortaklığına dair bir paylaşım yapmıştı. Bu haftanın başlarında ise oyunun bu yeni kostümlerine dair detaylar yavaştan ortaya çıkmaya başladı.

Stranger Things Fortnite ile birleşiyor!

Bazı veri madencileri oyuna bir süre sonra gelecek kostümleri ortaya çıkardı. Bunlar bir Demogorgon ve Chief Hopper kostümü olacak.

Stranger Things Fortnite ile birleşiyor! - Resim : 1
 
Ortaya çıkacağı andan itibaren bu kostümlerin (daha doğrusu skin'lerin) ne kadar nadir olacağı henüz belirsiz. Bununla birlikte bu skin'lerin hangi etkinlikte oyunculara verileceği de henüz belirsiz, yani yarın gece de olabilir başka geceler de.

Ancak kısa bir süre içerisinde oyuncularla buluşması bekleniyor. FortTory isimli Twitter kullanıcısı tarafından yapılan paylaşımlardan birisine yukarıdan ulaşabilirsiniz.

18 yaş altının bu kadar sık oynadığı bir oyun için bu tercih iyi olmuş kötü mü, bilemedik doğrusu ancak kostümlerin oyunun genel yapısına uygun olduğu da aşikar. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.