Oyun

Street Fighter V karakterleri mobil oyuna geliyor!

Street Fighter V’ten 5 karakter Seven Knights’a ekleniyor. Netmarble etkinlik düzenleyerek, oyuna giriş yapanlara Street Fighter V kahramanlarını hediye ediyor.

Street Fighter V karakterleri mobil oyuna geliyor!

Netmarble, mobil RPG Seven Knights’ın CAPCOM’un efsanevi dövüş oyunu Street Fighter V ile ortak bir çalışmaya imza attığını duyurdu.

Bu güncellemeyle birlikte Seven Knights’a, SStreet Fighter V’in popüler karakterleri RYU, CHUN-LI, KARIN, NECALLI ve AKUMA katılıyor. Hareketleri ve dış görünümleri orijinallerine uygun olarak tasarlanan bu beş karakter, beş ve altı yıldız versiyonlarıyla takımların yıldızı olacak ve oyunlar arasındaki işbirliğinin önemini vurgulayacak.

Oyuncular karakterlerin hikayesini rehberden öğrenebilecekler ve bu işbirliğine özel olarak tasarlanan kostümler sayesinde oyunu daha da eğlenceli hale getirebilecekler.

Bu işbirliğinin şerefine Netmarble, iki hafta sürecek olan bir etkinlik düzenliyor ve oyuna giriş yapan tüm oyunculara 5 Yıldız Street Fighter V Kahraman Çağırma Bileti hediye ediyor.

Arena, Macera ve Kale Kuşatması gibi çeşitli oyun içeriklerine katılanlar 5 Yıldız Street Fighter V Kahraman Seçici’nin yanı sıra her çeşit ekipman ve gelişim malzemesi olan elementler de elde edebilecek.

Bu işbirliğinin şerefine Seven Knights, önümüzdeki iki hafta için toplam üç zindan açacak ve tüm katılımcılara işbirliği karakterleri için aksesuarlar verecek.

Google Play Store
App Store
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.