Oyun

Subway Surfers devam oyunu Metroland nasıl indirilir?

Subway Surfers'ın devamı olan MetroLand, dünyada ilk kez AppGallery'de yayınlandı! Peki bu oyunu cihazlarımıza nasıl indireceğiz?

Subway Surfers devam oyunu Metroland nasıl indirilir?

3 Şubat'ta AppGallery'ye özel olarak yayınlanan MetroLand, oyuncuları genç ve enerjik kaşifler olmaya, atılgan olmaya, kaçmaya ve hatta kötü MegaCorp muhafızlarını geçmek için parkur yapmaya davet ediyor.

Danimarka merkezli Kiloo, kullanıcı dostu bir hızda beş dakika veya birkaç saat oynanabilen bu yeni oyununu geliştirmeye büyük yatırım yaptı.

MetroLand, adından da anlaşılacağı gibi, metropolitan bir çevreye sahip. Oyun bir dizi şehirde geçiyor ve siz ilerledikçe yedi farklı alanın kilidi açılıyor. Hareketlilik, hız ve heyecana vurgu yaparak yoğun, modern şehir yaşamını örneklendirmeyi amaçlıyor.

Subway Surfers devam oyunu Metroland nasıl indirilir?

Kendi oyunu da dahil olmak üzere piyasada en çok indirilen sonsuz koşucu oyunlarına benzer şekilde Kiloo, MetroLand'i bir sonraki seviyeye taşıdı, yeni tasarım trendlerini dahil etti, oyunu yeniledi ve daha geniş bir kullanıcı profiline hitap etmek için meta öğeler ekledi.

“Yıllar boyunca sonsuz koşu oyunları üzerinde çalışırken edindiğimiz tüm deneyimi bir araya getirdik ve bunları gündelik koşu oyunumuzda mükemmel bir şekilde birleştirdik. MetroLand tanıdık ve ilgi çekici, ancak yine de şaşırtıcı, Kiloo CEO'su Jacob Møller, MetroLand, MegaCorp'un düşmanıdır” dedi. “ABD'ye karşı eğlenceli isyanlarında karizmatik genç grubumuza katılacak kadar cesur herkes için yenilikçi.”

“Oyunlar daha uzun veya daha kısa, daha kolay veya daha zor, karikatürize veya gerçekçi olabilir. Ama nihayetinde, iyi oyunları diğerlerinden ayıran eğlence seviyesidir. AppGallery editörlerinin kullanıcılarımız için piyasadaki en iyi oyunları seçmesine olanak tanıyor,” dedi Huawei'nin mobil hizmetlerden sorumlu başkan yardımcısı Jaime Gonzalo. "Bu mantığı göz önünde bulundurarak, yeni nesil sonsuz koşu oyunları türünün tacını elinde tutan olağanüstü Kiloo ekibini tüm Android akıllı telefonlardaki tüm AppGallery kullanıcılarına sunmaktan son derece memnunuz."

Uygulamalar ve oyunlar için resmi Huawei uygulama dağıtım platformu olan AppGallery, tüm Huawei akıllı telefonlara önceden yüklenmiş olarak gelir. Ancak uygulama mağazası, diğer tüm Android akıllı telefon markaları için doğrudan resmi web sitesinden indirilebilir. Oyuncular, AppGallery'yi indirerek milyonlarca aktif oyuncudan oluşan oyun topluluğuna katılabilir ve özel kataloğundan ve tekliflerinden yararlanabilir.

Geçen yıl içinde AppGallery, 580 milyon küresel aylık aktif kullanıcıyla (yıllık yüzde 10 artışla) dünyanın en büyük üçüncü uygulama mağazası haline geldi. 187.000'den fazla uygulama artık HMS Core ile entegre edildi ve bu da Çin dışındaki uygulama dağıtımlarında yıldan yıla yüzde 56'lık bir artış olduğunu gösteriyor.

Yorumlar
Xyxyxy
Oyun şuan Google Play'de mevcut.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.