Sunset Overdrive PC için duyuruldu ve çıktı!

Insomniac Games, Sunset Overdrive'ın PC versiyonunu resmi olarak duyurdu. İşte detaylar!

Sunset Overdrive PC için duyuruldu ve çıktı!

Yayıncı Microsoft ve geliştirici Insomniac Games, Sunset Overdrive'ın PC versiyonunu resmi olarak duyurdu. Yapım bugün Windows 10 PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Sunset Overdrive Insomniac'ın ilk Xbox'a özel oyunu. Yıllarca PlayStation'a özel oyunlar yapan Insomniac birden fazla platformda oynanabilen Fuse'ü çıkarmış ve daha sonra Sunset Overdrive'ı Xbox'a özel oyun yapmak üzere karar almıştı.

Sunset Overdrive, bir açık dünya shooter oyunu olarak tarif edilebilir. Geliştiriciye göre bu oyun, günlük olarak farklı oyun deneyimleri sunacak.

Sunset Overdrive PC için duyuruldu ve çıktı!

Yayınlanan fragmanlardan da gördüğümüz gibi karakterlerimizin parlak, çizgi film tarzı bir dünyada, silahlı oyuncu ekiplerinin neon turuncu rengi mutantları patlattıklarını görüyoruz.

Ayrıca sekiz kişiye kadar destekli Chaos Squad co-op modu da oyuna farklı bir hava katıyor ve zevki artırıyor. Sunset Overdrive'ın ileride PlayStation tarafına da gelmesini açıkçası isteriz. Insomniac Games'in ortaya koyduğu bu eğlenceli dünyayı umarız bir gün herkes deneyimleyebilir. 

Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki ya siz daha önce hiç Sunset Overdrive yapımını deneyimleme şansına erişmiş miydiniz?