Oyun

Super Mario Run yayınlandı!

iOS için Super Mario Run oyunu bugün çıkışını gerçekleştirdi. Super Mario Run hakkında merak edilenler ve Super Mario Run indirme linki haberimizde.

Super Mario Run yayınlandı!

iPhone 7 etkinliğinde Nintendo'nun duyurmuş olduğu Super Mario Run oyunu bugün resmen App Store'da yayınlandı. 195 MB büyülüğündeki Super Mario Run oyunu şimdilik sadece iPhone, iPad ve iPod touch modellerine özel. Ücretsiz olarak yayınlanan Super Mario Run, uygulama içi satın alma seçeneklerini barındırıyor.

Sonsuz koşu türündeki Super Mario Run'da uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak kilitli özellikleri açabiliyorsunuz. Grafikleri ve sonsuz koşu türüne farklı bir oyun anlayışı kazandıran kontrolleri ile Mario severleri telefon başına kitleyecek olan Super Mario Run oyununu aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz. 

Super Mario Run indirmek için tıklayın

Eğer uygulamayı indiremiyorsanız biraz daha bekleyip denemeniz gerekiyor. Çünkü henüz Türkiye App Store'unda saat farkından dolayı yayınlanmış olarak görünmüyor. 

6 farklı dünya ve 24 farklı bölüm sunan Super Mario Run'da, otomatik olarak ilerleyen Mario'yu ekrana dokunarak engellerden atlatmaya ve altınları toplamaya çalışıyorsunuz.

1481750629_super-mario-run.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.