Oyun

Telefon mu alıyoruz, oyun mu? GTA The Trilogy: The Definitive Edition fiyatı şaşırttı

Oyun severlerin en sevdiği seriler arasında yer alan GTA The Trilogy: The Definitive Edition fiyatıyla oyun severleri üzecek.

Telefon mu alıyoruz, oyun mu? GTA The Trilogy: The Definitive Edition fiyatı şaşırttı

Senelerin eskitemediği serilerden GTA yeni bir seri ile geliyor. Oyun severlerin bir süredir merakla beklediği oyun serisi Rockstar Games tarafından yapılan resmi bir açıklama ile duyuruldu.

Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition'ın çıkış fiyatı da böylece belli oldu. Rockstar Games, GTA 3'ün 20. yıl dönümü için Grand Theft Auto Online'da GTA 3'e özel süprizler yapacağını duyurdu. 11 Kasım 2021'de GTA 3'ün yıl dönümü kutlanacak.

Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition oyun severleri üzecek bir fiyatla geliyor

Oyun sevenleri heyecanlandıran seriden haberler gelmeye başlasa da fiyat bilgisi gibi detaylar oyuncuları üzecek türden. Görünüşe göre efsanevi serinin etiket fiyatı 70 Euro olacak. Neredeyse 1000 TL olacak oyun fiyatıyla GTA sevenleri şaşırttı. Henüz oyunun fiyatı şirket tarafından resmi olarak onaylanmadı, ancak  oyun perakendecisi Base.com yenilenen GTA Definitive Edition koleksiyonu için ön siparişleri açtı. Base.com’un internet sitesinden alınan bir görüntüye göre de GTA Definitive Edition koleksiyonu için 70 Euro fiyat etiketi görülüyor. 

Rockstar Games, daha önce Mart ayında yaptığı bir açıklamada “ABD’de en son 2005, 2006'da bir ön cephe fiyat artışının gerçekleştiğini, bu yüzden tüketicilerin buna hazır olduğunu düşünüyoruz" ifadelerini kullanmıştı. Duyuruya bakılırsa oyunun fiyatı resmi olarak açıklandığında da 70 euro ve üzerinde olacak gibi görünüyor. Şirket yeni oyun serisinin gelişmiş grafikler ve görsel iyileştirmelerle geleceğinin altını çiziyor. Oyun severlerin merakla beklediği Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition için fragmanın gelmesi bekleniyor. Siz oyunun fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce GTA için değer mi? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.