Oyun

Thanos Fortnite'a konuk oluyor!

Avengers'tan Thanos, yarın Fortnite'a konuk oluyor.

Thanos Fortnite'a konuk oluyor!

Deli Titan Thanos, yarından itibaren süreli olarak Fortnite'a konuk oluyor.

Bu konuda ortada herhangi bir iddia veya söylenti mevcut değil. Evet... Direkt Epic Games ve Marvel arasında yapılmış bir anlaşma ortada. Yarın başlayacak olan etkinlik, Battle Royale modunda oyuncuların korkulu rüyası olacak gibi duruyor.

''Infinity Gauntlet Limited Time Mashup'' adlı etkinlik içerisinde oyuncular, Thanos'un eldivenini bulmaya çalışacaklar. Random olarak haritanın bir yerine gizlenecek olan eldiveni ele geçiren oyuncu, Deli Titan Thanos'un sahip olduğu taşlarla etrafta dehşet saçabilecek. 

Avengers Infınıty War'dan Joe ve Anthony Russo kardeşler; '' Infinity War'un ardından oyun dünyasını da es geçmek istemedik. O an ne yapabiliriz diye düşünürken neden Avengers vs Fortnite kapışması gibi birşey yapmayalım diye düşündük'' dedi. Ek olarak bu konuda heyecanlı olduklarını belirten kardeşler, oldukça heyecan verici bir kapışmanın bizleri beklediğini belirterek oyuncuları şimdiden meraklandırmayı başardılar.

Yeni ''Infinity Gauntlet Limited Time Mashup'' etkinliği, tüm platformlar için yarın çıkışını gerçekleştirecek. 

Yorumlar
Aynaz
Ya nasıl yükleniyo
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.