Oyun
Efsanenin yeni halkası Division 2 resmen duyuruldu!

The Division 2, Ubisoft tarafından resmen duyuruldu!

Ubisoft'un çok satan oyunu The Division, serinin yeni halkası ile yeniden hayat buluyor.

Ubisoft'un yayıncılığını üstlendiği ve yapımcılık koltuklarında Massive Entertainment, Red Storm ve Ubisoft Reflections'ıb bulunduğu The Division (tam ismiyle Tom Clancy's The Division) gerek otoritelerden, gerekse oyun tutkunlarından tam not almıştı.

Yapımın konusu son derece ilginçti ve gerçek bir kıyamet sonrası senaryosuydu: Devasa boyuttaki bir salgın, Kara Cuma günü şehrin üstüne çökmüş ve devletin sağladığı hizmetler sekteye uğramıştı. Su ve yemekten yoksun kalan toplum, yalnızca birkaç gün içinde kaosa sürüklenmişti. Division ajanları; gerek salgının sebebini bulup ortadan kaldırmak, gerekse karmaşayı engellemek için yollanmışlardı.

The Division 2, Ubisoft tarafından resmen duyuruldu! - Resim : 1

The Division, 8 Mart 2016'da piyasaya sürüldü ve iki genişleme paketi ile popülaritesini artırdı. Daha da önemlisi, yapım 2017 yılının Aralık ayında güncellendi. Bu eylem, gayri-resmi olarak yeni oyunun duyurulmasından başka bir şey değildi.

Nisan ayında satışa sunulacak serinin devam oyunu The Division 2; Xbox One, Sony PS4 ve PC platformlarında boy gösterecek. Yapım 2018 yılı Haziran ayında düzenlenecek E3 organizasyonunda, oyun tutkunlarının beğenisini sunulacak.

Yapımın hayranları için bir bilgi daha verelim. The Division, Nisan ayında yeni genişleme paketleri ile zenginleştirilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.