Oyun

The Outer Worlds ile uzayın derinliklerine gidiyoruz!

Obsidian Entertainment, tek oyunculu birinci şahıs bilim kurgu rol yapma oyunu The Outer Worlds'ü duyurdu. İşte detaylar!


Yayıncı Private Division ve geliştirici Obsidian Entertainment, tek oyunculu birinci şahıs bilim kurgu rol yapma oyunu The Outer Worlds'ü The Game Awards 2018 kapsamında resmi olarak duyurdu.

Oyunun en dikkat çekici yönü ise oldukça ilgi çekici bir atmosfere ev sahipliği yapıyor oluşu. The Outer Worlds'te dünyadan en uzak koloni olan Halcyon'a giderken kaybolmuş bir sömürgeci gemide uyanacak ve bizi yok etmekle tehdit eden derin bir komplonun ortasında bulacağız kendimizi.

Uzayın en uzak yerlerini keşfettikçe ve çeşitli gruplar ile karşılaştığımızda, karakterimiz bu oyuncu-odaklı hikayenin nasıl gözler önüne serildiğini belirleyecek. Koloninin kurumsal denkleminde biz plansız değişkenlik gösteren kişi konumunda bulunuyor olacağız kısacası.

The Outer Worlds ile uzayın derinliklerine gidiyoruz!

Oyun için henüz resmi bir çıkış tarihi paylaşılmış değil ancak 2019 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirmesi bekleniyor. Oyun bize oldukça ''mix'' bir atmosfer sunuyor diyebiliriz. Yeri geldiğinde Fallout, yeri geldiğinde Borderlands esintileri almadım değil.

The Outer Worlds, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yaptığı zaman raflardaki yerini almış olacak. Yayınlanan duyuru videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.