Oyun

The Suicide Squad Rakip Tanımayacak Gibi Duruyor!

The Suicide Squad her ne kadar ülkemizdeki gişe liderliğini sadece bir hafta koruyabilmiş olsa da, Amerika’da adeta kasırga gibi esecek.

The Suicide Squad Rakip Tanımayacak Gibi Duruyor!

Amerikan sinemasında The Suicide Squad rüzgarı esmeye başladı. 6-8 Ağustos haftasını yani bir diğer ifadeyle ilk üç gününü 26,5 milyon dolar hasılat elde eden film, en yakın rakibini neredeyse 2'ye katladı. Filmin henüz beyaz perdedeki ilk haftasını yaşadığı düşünüldüğünde, gelecek haftalarda bu performansının artarak devam edeceğini söylemek sanıyoruz kehanet olmayacaktır.

Listenin ikinci sırasında ise geçtiğimiz haftanın lideri olan Jungle Cruise bulunuyor. Geride bıraktığımız hafta sonunu 15,69 milyon dolar hasılatla kapatan filmin küresel gişe + internet yayınlarıyla elde ettiği toplam hasılat tutarı ise 150 milyon doları buldu.

The Suicide Squad Rakip Tanımayacak Gibi Duruyor!

Night Shyamalan'ın yeni filmi Old ise listenin üçüncü sırasında yer alıyor. Bu hafta sonu 4,14 milyon dolar hasılat elde eden film toplamda ise 40 milyon doları geçmiş durumda. Bir Marvel filmi olan Black Widow, gişedeki son haftasında 4 milyon doları biraz geçti ve toplamda 175 milyon dolar gibi son derece tatminkar bir hasılat tutarına ulaştı.

Listede ilk beşte yer alan son film ise Stillwater oldu. Drama konulu filmin 6-8 Ağustos 2021 tarih aralıklı hafta sonunda elde ettiği hasılat tutarı 2,86 milyon dolar. Film toplamda ise 10 milyon dolar hasılat barajını aşarak kendi içerisinde başarılı bir performans yakalamış oldu.

Yorumlar
Tamilaa
Iyi oyun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.