Oyun

The Wolf Among Us 2 2019'a ertelendi!

Hikaye anlatımı konusunda tecrübeli olan Telltale Games, Bill Willingham'ın çizgi roman serisini temel alan The Wolf Among Us 2'yi 2019'a ertelediğini duyurdu.

The Wolf Among Us 2 2019'a ertelendi!

Telltale Games, 2018'in ikinci yarısında çıkması planlanan The Wolf Among Us 2'nin 2019 yılına ertelendiğini duyurdu. 

Telltale Games yetkilileri konu hakkında: "Bazı yeni haberlerimiz var: Bill Willingham'ın ödüllü masallar çizgi roman serisini temel alan The Wolf Among Us 2, 2018'in ikinci yarısı yerine 2019'da çıkış yapacak. Bu erteleme geçen yaz oyunu ilk duyurduğumuzdan bu yana Telltale'da birkaç temel değişikliğin sonucu olarak ortaya çıkıyor. 


 
En önemlisi, kendimizi hikayelerimizi anlatmanın yeni yollarını keşfetmeye adadık. Bu ekstra zaman sadece kaliteye odaklanmamıza değil aynı zamanda gerçekten özel bir şey yapmamıza izin verecek. Amacımız The Wolf Among Us'da göstermiş olduğunuz tutkuyu hak eden bir deneyim sunmak ve bu ekstra aylar işimizi en iyi şekilde yapmamız için bize gereken zamanı verecektir. Oyunun şu ana kadar kaydetmiş olduğu ilerleme ile ilgili son derece hevesliyiz ve daha da derine inmek için sabırsızlanıyoruz.
 
Bu yılın ilerleyen zamanlarında The Wolf Among Us 2 ile ilgili paylaşacağımız haberlerimiz olacak. Şimdilik, güncel haberler için Twitter ve Facebook hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Teşekkürler ve görüşmek üzere." dedi. 

Anlaşılan şirket içi bazı köklü değişiklikler söz konusu. Her oyunu ile kalitesini düşürmeye devam eden bakalım gelecek olan yapımlar ile eski günlerine dönebilecek mi göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.