Oyun

Titanfall da Battle Royale furyasına katılıyor!

Electronic Arts, Titanfall'a Battle Royale modu getirmeye hazırlanıyor. İşte ortaya çıkan detaylar!

Titanfall da Battle Royale furyasına katılıyor!

Electronic Arts, sevilen serilerden biri olan Titanfall'a Battle Royale modunu getirmeye hazırlanıyor. Apex Legends adı altında sunulacak olan bu mod ile beraber oyuncular 60 kişilik bir haritada kıyasıya mücadele verebilecekler. Grup oyuncuları için ise maksimum sınır 3 ile kısıtlı olacak. 

Titanfall'da Battle Royale furyasına katılıyor!

4 Şubat Pazartesi günü duyurulması beklenen bu mod, ilk olarak TheQuartering adlı bir YouTuber tarafından ortaya atıldı ve sonrasında farklı mecralar da bunu doğrulayacak şekilde açıklamalarda bulundu. 

Bu mecralardan biri de Rod Breslau. Rod Breslau konu hakkında; ''Oyun hakkında bilgi sahibi olan kaynaklar, Respawn'ın 4 Şubat Pazartesi günü Apex Legends'ı duyuracağını onayladı. Titanfall Hero Battle Royale modu PC, PS4 ve Xbox One'da oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.'' açıklamasında bulundu. 

Eğer hayla Titanfall oynuyor ve yeni içerikler ile oyunun zenginleştirilmesi gerektiğini savunuyorsanız o zaman 4 Şubat tarihine kadar sabırlı olmanızı öneririz. Konu hakkında daha fazla detay paylaşıldığında sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.