Oyun

Ubisoft E3 2019 planlarını açıkladı!

Ubisoft'un E3 2019 konferansı ne zaman düzenlenecek? İşte cevabı!

Ubisoft E3 2019 planlarını açıkladı!

Ubisoft, bu yılki E3 basın konferansını 10 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 23:00'da düzenleyeceğini duyurdu. Daha fazla bilgi açıklanmadı. Buna ek olarak Firmalar yavaş yavaş E3 2019 etkinlik planlarını açıklamaya başladılar.

Ubisoft E3 2019 planlarını açıkladı!

Ancak önce Sony markasının geri adım atması, ardından da EA'nin çekilme kararı alması akıllarda soru işaretlerinin oluşmasına sebebiyet verdi.

Electronic Arts, E3'ten birkaç gün önce düzenleyecekleri EA Play 2019 etkinliği için olan planlarını paylaştı. Şirket, EA Play 2019 etkinliğinin 7 - 9 Haziran 2019 tarihleri arasında Los Angeles'ta Hollywood Palladium konser salonunda düzenleneceğini duyurdu.

Herkesin ücretsiz bir şekilde katılabileceği etkinlik "Electronic Arts'ın en büyük oyunlarından bazılarının demolarına" ve "dünyanın en popüler yaratıcılarından bazılarının özel içeriğine" sahip olacak.

Şirket ayrıca ilk defa bir EA Play etkinliğinde basın konferansı düzenlemeyeceğini de duyurdu. Basın konferansı düzenlemek yerine etkinlik birkaç canlı yayın ile başlayacak ve bu canlı yayınlar yeni oynanış videoları ve Electronic Arts'ın geliştirici ekiplerinin yaptığı oyunlar ile ilgili yeni detaylar içerecek.

E3
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.