Twitter ofisindeki görüntüler herkesi şoke etti! CEO'nun odasının ortasında yatak?

Elon Musk’ın Twitter çalışanları için genel merkeze yatak odaları yaptırması gündeme bomba gibi düşmüştü. İşte şimdi de o yatak odalarının ilk görüntüleri paylaşıldı.

Twitter ofisindeki görüntüler herkesi şoke etti! CEO'nun odasının ortasında yatak?

Twitter’ı satın aldıktan sonra bambaşka bir yüzünü gösteren dünyanın en zengin insanlarından biri olan Elon Musk, şirketle ilgili radikal kararlar almaya devam ediyor. Twitter’ı satın aldıktan sonra yaptığı hamleler yüzünden hem şirket gelirlerinin hem de popülaritesinin düşmesine neden olan ünlü milyarder, daha önceki açıklamalarında bu durumu düzeltene kadar genel merkezde yatıp kalkacağını ifade etmişti.

Twitter ofisindeki görüntüler herkesi şoke etti! CEO'nun odasının ortasında yatak? - Resim : 1

Tabi o zamanlar Elon Musk’ın bu sözleri mecazi anlamda söylediği sanılırken, daha sonra Twitter genel merkezine yatak odalarının kurulmasıyla birlikte aslında Musk’ın bu sözleri sadece kendisi için değil çalışanları için de söylediği anlaşılmış oldu. Tabi Elon Musk’ın Twitter genel merkezine kurduğu bu yatak odaları, tüm çalışanların şirkette yatıp kalkması gibi bir amaca hizmet etmiyor. Ancak Twitter’ın patronu, şirketin düzelebilmesi için var gücüyle çalışmak isteyen ve bu uğurda şirkette yatıp kalkmayı bile göze alabilecek personelleri için böylesi bir yola başvurdu.

Twitter ofisindeki görüntüler herkesi şoke etti! CEO'nun odasının ortasında yatak? - Resim : 2

Öte yandan söz konusu yatak odalarına ilişkin ilk görüntülerin de gelmeye başladığını söyleyebiliriz. Muhtemelen önümüzdeki günlerde daha bunlar gibi pek çok görüntüyü göreceğimize şüphe yok ancak ilk gelen fotoğraflar, bazı odaların otel odasını aratmayacak derecede düzenli olduğunu gösteriyor. Son olarak Elon Musk’ın bu girişimi üzerine belediye yetkililerinin “Bina yönetmeliği” mevzuatına göre soruşturma başlattığını ve ünlü milyarderin ise belediye başkanına seslenerek, binaların içini düşünmektense sokakta uyuşturucu satın alan çocuklarla ilgilenmesi gerektiğini söylemişti.