Oyun

Ve sonunda Crysis 3 tanıtıldı! İlk resimler!

Crytek yeni oyunu Crysis 3'ü nihayet tanıttı ve ilk görüntüler yayınlandı!

Ve sonunda Crysis 3 tanıtıldı! İlk resimler!

Crytek'ın yerli yapımcılarınında arasında bulunduğu (Cevat YERLİ) oyunu Crysis 3 nihayet Crytek tarafından tanıtıldı. Milyonlarca kişi tarafından beklenen oyun için Crytek bekleneni yaptı.

Açıklanan oyunda, New York'un felaket sonrası adeta bir ormana dönüştüğü alanda savaşacağız. Yeni özelliklere sahip bir Nanosuit'imiz de olacak. Oyun 2047 yılında geçiyor ve kahramanımız Prophet, intikam almak için New York'a dönüyor. 2013 ilkbahar aylarında piyasaya sunulacak oyun, PS3, Xbox 360 ve PC platformuna sunuldu.

1334665509_23.jpg

Oyunun senaryosu gereği başrolde yine Prophet adlı karakterimiz yer alacak.  Prophet bu oyunda New York şehrine geri dönüş yaparken oyunda karşısında Cell Corporation tarafından yaratılmış olan Nanodome'ların bütün şehri kapladığına şahit olacak.

1334665528_82.jpg

Cevat YERLİ'nin müdür koltuğunda oturduğu Crytek oyun firmasının yeni oyunu Crysis 3 hakkında YERLİ şu sözleri dile getirdi: "Crysis 3, sanbox oyun yapısını, ileri seviyede savaş ve ileri teknoloji insan - uzaylı silahlarının kullanımının açık olacağı, FPS türünü sevenlerin severek oynayacağı bir yapım olacak. Ayrıca son teknoloji CryENGINE teknolojisini Crysis 3 ile gözler önüne sereceğiz ve bu sayede daha önce görülmemiş kalitede görsel bir şölen yaratacağız."

*Kısaca oyun
2047 yılında geçecek ve Prophet'in gerçekleri öğrendikten sonra geriye dönüşünü ve intikamını konu alacak.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.