Oyun

WarRock Oyuncuları Kırsala Taşıyor

Nexon Europe yeni mod ve ücretsiz shooter güncellemelerinin ayrıntılarını paylaşıyor.

WarRock Oyuncuları Kırsala Taşıyor

17 Haziran’da tanklara odaklı bir mod devreye giriyor. Bu modda sekizer kişiden oluşan iki ekip kullandıkları araç üstünlüğünü birbirlerine kanıtlamak üzere kıyasıya bir mücadeleye girecekler. Her oyuncu dört farklı tanktan seçtiği aracın tüm kontrolünü elinde bulunduracak ve özel olarak oluşturulmuş geniş ölçekli haritada ortalığı kasıp kavuracak. 

1434443035_wrtank1.jpg

Nexon Europe temsilcisi Rob Noble, “Tank savaşları benim kişisel favorim. Dolayısıyla WarRock ekibinin tümüyle tanklara dayalı bir mücadele modu yaratmaları bana müthiş bir heyecan veriyor. On altı tankın cehenneme çevireceği bir muharebe alanı WarRock formülünü en az iki kat daha güçlendirip, heyecanı zirveye taşıyor.”

Kırsal, WarRock’ın kattığı en son harita eklentisi. Bundan öncesinde ise yakın zamanlarda eklenenler arasında Time Attack haritası, Hidden Cave ve Deathmatck-Centic, Hanok Village gibi ücretsiz shooter haritaları yer almıştı. 

Yaz ayları içinde WarRock N.R.V Etkinliğine ev sahipliği yapacak. Etkinlikte Yeni, Geri dönen ve VIP oyuncular çok oyunculu aksiyona daldıkları için çeşitli ödüller kazanacaklar. Ödüller arasında ender sahip olunan silahlar, fazladan cephane, silahlara yeni yüklemeler ve çok daha fazlası yer alıyor. 

1434443055_wrtank3.jpg

Güncellemelerin içerisinde Türkiye’ye özgü silahlar da var

WarRock’ın güncellemeleri Türk oyuncuları sevindirecek detaylarla birlikte geliyor. Türkiye için özel olarak üretilen birbirinden farklı silahlar da bu güncelleme ile birlikte Türk oyuncuların beğenisine sunuluyor. Mücadele heyecanının çok daha fazla hissedilmesine olanak sağlayacak bu silahların oyuncular tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Nexon Europe ayrıca WarRock’ın Şili, Venezuela ve Ekvator gibi Güney Amerika ülkelerine de genişletildiğini duyurdu. Yeni oyuncular için İspanyolca bir forum da düzenleniyor.

1434443074_wrtank2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.