Oyun

Bir efsane daha geri dönüyor Wolfenstein: Youngblood!

Bethesda'nın yeni bombası Wolfenstein: Youngblood'ı E3 2018 etkinliği kapsamında duyurdu.

Bir efsane daha geri dönüyor Wolfenstein: Youngblood!

Bethesda Softworks ve Machinegames E3 2018 basın konferansı esnasında Wolfenstein: Youngblood'ı duyurdu.

Wolfenstein: Youngblood yeni bir co-op oyunu ve oyuncular BJ Blazkowicz'in ikiz kızlarından birini kontrol ederek kayıp babalarını bulmak için Nazi işgali altındaki Paris'te Nazilere karşı savaşacak. Tamamıyla tek başınıza oynayacağınız oyunu arkadaşınız ile beraber co-op olarakta oynayabileceksiniz. 

Daha önce hiç bir Wolfenstein oyununa co-op özelliği getirilmemişti. Seri adına bir ilk olacak ancak henüz nasıl işlediği konusuyla alakalı detaylı bir bilgi verilmedi. İkinci Dünya Savaşı'nı alternatif gerçeklikte anlatan yeni oyunda Kıdemli Oyun Tasarımcısı olarak çalışan Andreas Öjerfors, geçtiğimiz günlerde yeni oyunda daha fazla özgür olabileceğimizden bahsetmişti. 

İlk iki oyunda B.J. Blazkowicz'in Almanya ve Amerika maceralarını anlatan seri, Youngblood'da ikiz karakterleri kontrolümüze verecek. Daha öncesinde çıkan Oldblood isimli yan oyundan sonra ise bu sefer 80'li yıllara gideceğiz. Bakalım Youngblood, oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek mi göreceğiz. 

Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki ya siz yeni Wolfenstein oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yorumlar
myserious
ya arkadaş bu editör oyunlarla kafayı bozmuş galiba. biz teknoloji forumunda teknoloji haberleri almak istiyoruz. ama bi açıyoruz siteyi neredeyse komple oyun haberleri. bu nasıl teknoloji forumu...!!!
Cevapla
Subb
Bak hele sen..teknolojiden geri kaldin yani oyun haberi yüzünden desene.. tüh..marsa uçan bisiklet yollama hayalin suya düştü yani..yazik..
Ünsal Sarıtoprak
Selam myserious, Teknoloji birçok alanı kapsamaktadır. Biz her alanda her konuda hizmet vermekteyiz. Oyun haberlerimizi tabii ki es geçebilirsiniz, bu size kalmış bir tercih. Anlayışınız için teşekkür ederim.
Efe
Oyunlar da teknolojinin alt başlığı ve oyun fuarında bir sürü oyun duyuruluyor. Kısacası sitenin konseptinden dışarıya çıkma gibi bir durum yok. Teknoloji çok geniş bir alan.
Admin
Doğru dersin sevgili okuyucu. Ama E3 fuarı başladı ve birçok oyun duyuruldu. Biz sadece bir kısmını verdik. Oğlene kadar teknoloji haberleri ile dengeyi sağlarız.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.