Oyun

Yeni Assassin’s Creed ve Far Cry oyunları geliyor

Ubisoft’a yakınlığıyla bilinen Jason Schreier yeni Assassin’s Creed ve Far Cry oyunlarını onayladı.

Yeni Assassin’s Creed ve Far Cry oyunları geliyor

Oyun dünyasının önemli geliştiricilerinden biri olan Ubisoft, son yayınladığı mali raporda 2020’de 5 farklı AAA oyun çıkaracağını duyurmuştu. Bu oyunlardan zaten 3’ü daha önce açıklanmıştı.

Ubisoft geçtiğimiz yıl Watch Dogs Legion, Gods & Monsters ve Rainbow Six Quarantine oyunlarını resmiyete kavuşturmuştu.

Bu 3 oyunun haricinde Ubisoft’un hangi 2 oyunu çıkacağı büyük merak konusuydu. Genel kanı ise duyurulmayan oyunların Assassins Creed ve Splinter Cell olduğu yönündeydi.

Yeni Assassin’s Creed ve Far Cry oyunları geliyor

Ubisoft’a yakınlığıyla bilinen Kotaku yazarı Jason Schreier Ubisoft’un önümüzdeki dönemde duyuracağı oyunlara ilişkin bir açıklamada bulundu.

Schreier, yeni bir Splinter Cell duyurusu bekleyenlerin hayal kırıklığına uğrayacağını belirterek, Ubisoft’un duyuracağı oyunların Assaassin’s Creed ve Far Cry olduğunu yazdı.

Zaten Ubisoft’un 2020’de yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkaracağı gün gibi aşikardı. Hatta sızdırılan son raporlarda oyunun Viking döneminde geçeceği ve isminin de Ragnarok olacağı iddia edilmişti.

Fakat yeni Far Cry oyununun herkes için sürpriz olacağını söyleyebiliriz. Zira geçtiğimiz yıl satışa sunulan Far Cry oyunu çok da beğenilmemişti. Buna rağmen Ubisoft’un bu kadar kısa süre içerisinde yeni bir Far Cry oyunu duyuracak olması çok da mantıklı durmuyor. Yine de bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
MrSmart
en iyi far cry, 3 ve primal idi. şuan hala primal oynuyorum. zannımca far cry'ı en çekici yapan şey haritası. çünkü 3. oyunda renkler ve görseller çok iyiydi. salak gibi haritada gezmek bile eğlenceli idi ama ondan sonra çıkarılan oyunlarda bu olmadı primal hariç.
Cevapla
Muhammed
Son oyun Far Cry New Dawn bence en güzel far cry oyunudur.
Cevapla
Süleyman
Bence son oyunu gayet güzeldi neden beğenilmemiş
Cevapla
Osman
Çünkü Far Cry 5'in ek paketi gibiydi. Aynı mekanlar falan. Bu oyunu yeni bir oyun gibi satışa sunmaları eleştirdi. Çok daha ucuza ek paket olarak vermeleri gerekirdi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.