Oyun

Yeni Call of Duty oyunundan ilk bilgiler geldi!

Call of Duty serisine yeni bir halka daha ekleniyor. Yeni Call of Duty ile ilgili ilk bilgiler serinin yapımcısından geldi.


Call of Duty serisine yeni bir halka daha ekleniyor. Yeni Call of Duty ile ilgili ilk bilgiler serinin yapımcısından geldi. Yapımcı ekipten Ashton Williams, resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşmış olduğu kurukafalı paylaşım ile serinin hayranlarını heyecanlandırdı. 

Akıllara ilk gelen yapım ise Ghost 2 oldu. Bildiğiniz gibi ilk Call of Duty: Ghost oyununda ana simgemiz kurukafa işaretiydi. Bu konuya net cevap vermek güç şimdilik. Zira Call of Duty Modern Warfare 4 için de aynı iddia ortaya atılmıştı ancak her sene beklenen ile elde edilen bir olmuyor. Özellikle Call of Duty serisi için diyebiliriz bunu.

Yeni Call of Duty oyunundan ilk bilgiler geldi!

Ortaya atılan iddialara göre, söz konusu yeni oyun önümüzdeki Mart ayı içerisinde duyurulacak. Ayrıca bu oyunun MW2'de acı bir şekilde aramızdan ayrılan Roach ve Ghost ile bağlantılı olabileceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Peki Ghost 2 olma şansı ne kadar yüksek? Bu konuda pek umutlanmayın deriz çünkü Kotaku editörü Jason Schreier ResetEra forumu üzerinden emin bir şekilde oyunun Ghosts 2 olmayacağını belirtti. Demek ki bildiği bir şeyler var diyerekten güveniyoruz kendisine. 

Activision yeni Call of Duty oyunu hakkında henüz resmi bir açıklama yapmış değil. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.