Oyun

Yeni ücretsiz Epic Games oyunu belli oldu!

Epic Games 17 Aralık'tan yılbaşına kadar her akşam saat 19.00'da yeni bir oyunu ücretsiz olarak sunacak.

Yeni ücretsiz Epic Games oyunu belli oldu!

Epic Games normalde her hafta bir ücretsiz oyun verirken, yılbaşına özel 15 gün süreyle her gün akşam 19.00'da yeni bir oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunuyor..

Ücretsiz olan oyunlardan ilki Cities: Skylines olurken, bu akşam açıklanan ikinci oyunsa Oddworld: New 'n' Tasty oldu.

Yeni ücretsiz Epic Games oyunu belli oldu!

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte birçok oyun platformunda büyük indirimler oluyor. Bunlardan farklı olarak Epic Games karşımıza hem büyük indirimlerle hem de ücretsiz oyunlarla çıkıyor. 17 Aralık'tan yılbaşına kadar her gün bir oyunu ücretsiz yapan Epic Games'in ilk ücretsiz yaptığı oyun tamamen özgürce yollar, binalar yaparak büyük bir şehir oluşturabildiğiniz Cities: Skylines olmuştu. 

Epic Games 17 Aralık'tan itibaren her akşam saat 19.00'da yeni ücretsiz oyunu açıklıyor. Oyuncuların açıklanan oyunu kütüphanelerine eklemesi içinse 24 saat süreleri oluyor.

Epic Games'te ücretsiz olan yeni oyun

Bu akşam yaptığı ikinci ücretsiz oyun ise New 'n' Tasty  oldu. Canavarlarla savaştığınız bu oyunda uçsuz bir maceraya katılabilirsiniz. Yarın akşam 19.00'a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.  

Yeni ücretsiz Epic Games oyunu belli oldu! - Resim : 1

Yarın akşam saat 19.00'da Epic Games'in hangi oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunacağını ise merakla bekliyoruz. Sizce diğer ücretsiz oyun hangisi olur? Yada siz en çok hangi oyunun ücretsiz olmasını isterdiniz.

Yorumlar
💎G@kko💎
Oyunlar çocukların çok zamanını ali aileler daha dikkat etmeli
Cevapla
Belirtmek istemiyorum.
?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.