Sinema

Bu hafta yayınlanan en yeni fragmanlar! (9 Şubat)

Film tutkunları için derlediğimiz bu hafta yayınlanan en yeni 9 fragmanı sizler için sıraladık. Keyifli seyirler.

Bu hafta yayınlanan en yeni fragmanlar! (9 Şubat)

Her hafta olduğu gibi bu haftada yayınlanan en yeni fragmanları sizler için bir araya getirdik.

Bu hafta yayınlanan en yeni fragmanlar! (8 Şubat)

Film tutkunları için derlediğimiz bu hafta yayınlanan en yeni 9 fragmanı sizler için sıraladık. Keyifli seyirler.

Maria Curie: Radioactive

Vizyon tarihi:29 Mayıs 2020

Nobel ödüllü Marie Curie, daha gençken 1893'de kendisi gibi bilim insanı olan Pierre Curie ile tanışır. Evlenip iki kız çocuğu büyüten çift, 1903'te radyumu keşfederek birlikte Nobel ödülü kazanır ve bilimin seyrini sonsuza dek değiştirir. Kocasının ölümünün ardından araştırmalarına devam eden Marie, bir diğer ünlü bilim insanı Paul Langevin ile ilişkisi olduğu için skandallara davetiye çıkarır. Ancak Marie'nin bilime olan bağlılığı ve dünyayı değiştiren keşiflerle birlikte gelen sorumluluk her şeyi gölgede bırakacaktır.

The Invisible Man

Vizyon tarihi:28 Şubat 2020

1933 tarihli aynı isimli klasik filmin yeniden çevrimi olan yapım, yine H.G Wells'in romanından uyarlanıyor. The Invisible Man isimli film varlıklı ve zeki bir bilim insanıyla sürdürdüğü ilişkisinde fiziksel ve duygusal şiddet görmekte olan Cecilia Kass'ın çevresinde örülüyor. Kontrolcü ve baskıcı olan erkek arkadaşına daha fazla dayanamayan Cecilia gecenin bir yarısı kaçmanın bir yolunu buluyor ve yaşadığı kabustan olabildiğince uzaklaşmaya karar veriyor. 

No Time to Die

Vizyon tarihi: 3 Nisan 2020

Yeni James Bond filmi olarak izleyeceğimiz No Time to Die isimli filmde aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond'un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter'ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond'dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer.

Mulan

Vizyon tarihi: 17 Nisan 2020

Disney'in filmi Mulan'da, Sonic the Hedgehog, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic'in hikayesini konu ediyor. Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Black Widow

Vizyon tarihi: 1 Mayıs 2020

Marvel'ın Yenilmezler ekibinin yetenekli casusu Natasha Romanoff'ın yer aldığı Black Widow solo filminde. Ünlü kurgusal karakteri, Yenilmezler serisinde olduğu gibi Scarlett Johansson canlandırıyor.

The Roads Not Taken

Vizyon tarihi: Bilinmiyor

The Roads Not Taken, bir baba ve kızın, 24 saatlik bir süreçte yaşadıklarına odaklanıyor. Leo, mental sorunları olan bir adamdır. Bu durum sadece onun hayatını etkilemekle kalmaz kızı Molly’yi de derinden etkiler. Baba kız, yaşadıkları sorunlarla başa çıkmaya çalışırken birbirlerinden güç almaya çalışır. Ancak Leo'nun paralel hayatlar yaşaması ve bu hayatların zihninde kesişmeye başlaması işleri içinden çıkılmaz bir hale sokar.

Spiral

Vizyon tarihi: 15 Mayıs 2020

Testere serisinin devamı niteliği taşıyan Spiral: Testere Devam Ediyor, şehirde yaşanan dehşet verici cinayetleri araştırmakla görevlendirilen iki dedektife odaklanıyor. Kıdemli bir dedektif olan Zeke Banks ve onun çaylak ortağı olan William Schenk, şehirde yaşanan korkunç cinayetleri soruşturmakla görevlidir. Dehşet veren cinayetlerin gizemini ortaya çıkarmaya çalışan Zeke, soruşturmayı ilerlettikçe kendisini katilin oyununun merkezinde bulur.

Minions: The Rise of Gru

Vizyon tarihi: 31 Temmuz 2020

Ülkemizde geniş bir hayran kitlesine sahip olan ve Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi ismiyle vizyona girecek, Minions serisinin yeni filminde; Stuart, Kevin ve Bob bir süpermarketten muzlarını alamadıkları için oldukça sinirlidir. Bu duruma çözüm bulmak isteyen ekip, Beyaz Saray’a doğru yola koyulurlar. Durumu şikayet etmek için Beyaz Saray’a geldiklerinde ise kendilerini kapının önünde bulurlar. Kovuldukları için şaşkın ve bir o kadar da sinirli olan Stuart, Kevin ve Bob, kendilerine yapılanların intikamını almak için ABD hükümetini devirmek için zorlu bir maceraya atılır. Bu maceralarında onlara Gru da eşlik edecektir.

All the Bright Places

Vizyon tarihi: 28 Şubat 2020 (Netflix)

Hayatın Kıyısında ismi ile ülkemizde yayınlanacak Netflix yapımı aynı isimle çok satan romandan uyarlanan bu filmde, duygusal yaralarla boğuşan iki genç birbirlerinin hayatını değiştirir. Elle Fanning ve Justice Smith başrollerde.

Yorumlar
💠Gakko💠
İçlerinden en eyisi Minions: The Rise of Gru görini
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.