Sinema
Deadpool 2'de Ryan Reynolds krizi!

Deadpool 2'de Ryan Reynolds krizi!

Deadpool 2, kısa süre içinde muazzam bir gişe hasılatı elde etse de; bazı sahneler baş rol oyuncusu Ryan Reynolds tarafından ağıır bir tonla eleştirildi.


Geçtigimiz hafta gösterime giren Deadpool 2 şimdiden, yetişilmesi zor olan bir gişe hasılatına imza attı. Rakiplerine göre son derece ucuz bir yapım bütçesina sahip yapım (100 milyon dolar), şimdiden 300 milyon doları aşan bir gişe hasılatına ulaştı.

Garip ama gerçek: Filmin daha önceden hazırlanan yapım sonrası fragmanları, başlangıçta Ryan Reynolds'un ağır eleştirilerine maruz kalmış ve tüm sahneler yeniden çekilmiş.

Görünüşe göre Ryan Reynolds, tüm film sonrası sahnelerin yeniden çevrimi konusunda yapımcıları ikna etmiş. Şimdi bu sahnelerden bahsedeceğiz. Fragmanlar ve sürpriz bilgilerden hoşlanmıyorsanız, bu konudan olabildiğince uzak durmanızı öneririz.

Fİlm sonrası çekimlerde Ryan Reynolds, X-Men Origins Wolverine filmine ziyaret edip, garip Deadpool karakterini yok ederken, Green Lantern'e can veren Ryan Renolds'u da ortadan kaldırıyor. Söz konusu eylemler Cable'ın zaman seyahati cihazı sayesinde can buluyor. Filmin sonunun orta bölümünde karşımıza çıkan sahneler, kullanıcıları doğal olarak kahkahaya boğuyor. Zira ünlü oyuncu, pek çok açıdan kendisi ile alay ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.