Sinema

Emancipation kadrosuna yeni bir isim dahil oldu

Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Emancipation kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. İşte detaylar.

Emancipation kadrosuna yeni bir isim dahil oldu

Duyurulduğu günden bu yana sinema severlerin merakla beklediği bir proje olan Emancipation filminin kadrosuna, bir yıldız daha katıldı.

Başrolünde Will Smith'in oynadığı ve özgür olabilmek adına Louisiana'dan kaçarak Birlik Ordusuna katılan, bu uğurda da çok zorlu bir mücadele veren "Whipped Peter"ın gerçek hikayesinden esinlenerek senaryolaştırılan Emancipation'a Ben Foster'ın da katıldığı açıklandı.

Emancipation kadrosuna yeni bir isim dahil oldu

Daha önce kadrosuna Charmaine Bingwa, Gilbert Owuor ve Mustafa Shakir gibi isimleri katan filmin bu yeni transferiyle birlikte ne kadar iddialı olduğu da bir kez daha anlaşılmış oldu. Antoine Fuqua'nın başında olduğu ekip, Emancipation ile ırkçılık gibi oldukça popüler bir konuyu eleştirel bir şekilde ele alıyor.

Setten gelen bilgilere göre Ben Foster filmde, Will Smith'in (dizideki ismiyle Peter) karşısındaki kötü adamı canlandıracak ve kamptan kaçan kölelerin peşinden giderek onları yakalayan Fassel karakterine bürünecek. Charmaine Bingwa'nın Peter'ın eşini, Gilbert Owuor'un ise Peter'ın arkadaşını canlandıracağı filmde Mustafa Shakir ise Birlik Ordusu'nda görev yapan özgür bir siyahi adam rolünde olacak.

2021 yılında pek yeni film çıkmadığını göz önüne alırsak Emancipation hayli hit bir yapım olacaktır. Elbette pandemi nedeni ile sinema salonları tekrardan kapatılırsa o zaman işler tamamen değişebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.