Sinema

Natalie Portman'ın fişi çekildi

HBO, Elena Ferrante'nin en çok satan romanlarından biri olan The Days of Abandonment'in uyarlamasının çekimlerini iptal etti.

Natalie Portman'ın fişi çekildi

HBO'nun, Elena Ferrante'nin en çok satan romanlarından biri olan The Days of Abandonment'in uyarlamasının çekileceğini duyurması sinema sektöründe büyük bir heyecan dalgasına neden olmuş, bu yapımda Natalie Portman'ın başrolde oynayacağının açıklanmasıyla ise heyecanı iyiden iyiye katlanmıştı. Ancak ünlü yapım şirketinden bugün kötü haber geldi: The Days Of Abandonment artık ölü bir proje.

Natalie Portman'ın fişi çekildi

Şirket tarafından yapılan açıklamada: "Bizim tarafımızdan öngörülmeyen ve başrol oyuncumuzun kişisel nedenlerinden dolayı, Days of Abandonment artık çekilmeyecek. Yetenekli yazar/yönetmenimiz ve üst düzeyde kaliteye sahip oyuncu kadromuzla bu güzel hikayeyi beyaz perdeye taşımayacağımız için çok üzgünüz. Bugüne kadar disiplinli ve sıkı bir çalışma gösteren bütün ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz." ifadelerine yer verildi.

Projenin iptal edilme nedeni ise HBO'nun da açıklamasında ucundan değindiği gibi Natalie Portman'ın projeden çıkması. Ancak Oscar ödüllü oyuncunun neden böyle bir karar verdiği henüz bilinmiyor. Ön yapım aşamasında kalan filmde Maggie Betts yazar-yönetmen koltuğunda oturuyordu. Filmin konusunu ise huzurlu bir ev hayatı için kendi hayallerinden vazgeçen ancak buna rağmen kocası tarafından terk edilen Tess'in (Portman) başından geçenler oluşturuyordu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.