Sinema

Fox'tan sinemaseverle üzücü haber!

Disney tarafından satın alınan Fox'tan can sıkan bir haber geldi.


Bilindiği üzere Disney, 2017 yılının Aralık ayında 52.4 milyar dolar karşılığında Fox'un sinema ve eğlence departmanını satın almıştı. Elbette Fox; Fox News, Fox Sports gibi kanalların hakimiyetini hala elinde bulunduruyor.

Maalesef Fox(artık Disney mi desek bilemiyoruz), iple çekilen üç filmin gösterime giriş tarihini değiştirdi. Söz konusu üç film de X-Men'in kurgusal evreninde geçiyor.

 İlk kötü haber New Mutants'dan geldi. Filmin gösterime giriş tarihi 13 Nisan 2018 yerine 22 Şubat 2019 olarak belirlendi. Fragmanları ile iyice merak uyandıran (bir o kadar da güldüren) Deadpoll 2 ise 1 Haziran yerine 18 Mayıs 2018'de gösterime girecek. 

En trajik haber ise Gambit'ten geldi. Rango, Halka ve Karayip Korsanları'nın ilk üç filmi ile olağanüstü başarılara imza  atan ve "En İyi Animasyon" alanında Oscar ödülü bulunan Gore Verbinski bilindiği üzere filmin yönetmenlik koltuğunu bırakmıştı. Gambit, 7 Haziran 2019'da gösterime girecek. İlk açıklamalar, 2019 yılının Şubat ayını işaret ediyordu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.