Sinema

Kutsal Damacana 4 geliyor! İşte vizyon tarihi!

Sevilen komedi filmi sersisi Kutsal Damacana, yeni filmiyle izleyicilerin karşısına geliyor. İşte filmin vizyon tarihi!

Kutsal Damacana 4 geliyor! İşte vizyon tarihi!

Kutsal Damacana ilk olarak 2007 yılında Türk sinemalarında izleyicilerin karşısına geçmişti. Mizahı çeşitli korku filmlerine atıfta bulunarak izleyicilere sunan Şafak Sezer, çok iyi geri dönüşler almış ve başarılı sayılabilecek bir gişe yakalamıştı. Uzun zamandır replikleri ağızlara pelesenk olan film, bundan 3 sene sonra yani 2010 yılında ise ikinci filmiyle beyaz perdeye geldi.

Kutsal Damacana 4 geliyor! İşte vizyon tarihi!

Kutsal Damacana 2: İtman olarak isimlendirilen yapım, serinin ilk filmi kadar ilgi görmese de sevenlerini kahkahalara boğmayı başardı. Bundan çok kısa bir süre sonra, 2011 yılında oyuncuları arasında Şafak Sezer’in yer almadığı Kutsal Damacana: Dracoola sinemalarda gösterime girdi. Ancak söz konusu film pek eğlenceli bulunmadı ve gişede deyim yerindeyse çakıldı. Bunda ilk iki filmde oldukça sevilen Papaz Fikret (Şafak Sezer) karakterinin filmde yer almamasının payı oldukça büyüktü.

Şimdi ise Kutsal Damacana 4 filmi izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Meraklıları için hemen belirtelim, Şafak Sezer yani Papaz Fikret karakteri bu filmde mevcut. Dolayısıyla yine bizleri macera dolu ve bol kahkahalı dakikalar bekliyor diyebiliriz. Üstelik filmin çekimlerinin tamamlandığını ve vizyon tarihi için 2023 yılının Ocak ayının ön planda olduğu da ortaya çıkmış durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.