Sinema

Eternals filminden ilk fragman geldi

Marvel evrenin yeni filmlerinden Eternals için ilk fragman yayınlandı. Fragman aynı zamanda Türkçe seslendirme desteği ile geldi.

Eternals filminden ilk fragman geldi

Marvel Sinematik Evreni'ne yeni bir Süper Kahramanlar ekibi dahil oluyor: Eternals. Binlerce yıla yayılan destansı hikâye, insanlığın en eski düşmanı The Devants'a karşı yeniden bir araya gelmek için gölgelerden çıkarılan bir grup ölümsüz kahramanı konu alıyor.

Eternals filminden ilk fragman geldi

Olağanüstü kadrosunda, güçlü Ikaris rolünde Richard Madden, hümanist Sersi rolünde Gemma Chan, kozmik güçlere sahip Kingo rolünde Kumail Nanjiani, süper hızlı Makkari rolünde Lauren Ridloff, zeki mucit Phastos rolünde Brian Tyree Henry, bilge ve ruhani lider Ajak rolünde Salma Hayek, ebedi genç ama yaşlı bir ruha sahip Sprite rolünde Lia McHugh, güçlü Gılgamış rolünde Don Lee, mesafeli yalnız Druig rolünde Barry Keoghan ve şiddetli savaşçı Thena rolünde Angelina Jolie yer alıyor. Kit Harington ise Dane Whitman'ı oynuyor.

Eternals filminin ilk fragmanı da bugün yayınlandı. Fragmanda yeni kahramanlar ekibine kısa bir bakış atılıyor ve hikayeye bir giriş yapılıyor. Kahramanların özellikleri ise çok net olarak gösterilmiyor. Fragmanın Türkçe seslendirmeli sürümü de YouTube üzerinden paylaşıldı. İşte Eternals filmine ait ilk fragman:

5 Kasım 2021 tarihinde gösterime girecek olan filmin yönetmen koltuğunda Chloé Zhao ouruyor. Eternals Marvel Sinematik Evreninin 4. Fazının üçüncü filmi olma özelliğini taşıyor. 

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.