James Bond 007 No Time To Die çarpıcı final fragmanı!

Daniel Craig'in İngiliz gizli ajanını canlandırdığı son filmi birkaç kez ertelenmişti, ancak film nihayet gösterime girecek. İşte No Time To Die!

James Bond 007 No Time To Die çarpıcı final fragmanı!

Bir sonraki James Bond 007 filmini izlemeyeli uzun zaman oldu, ama artık film, dünyanın dört bir yanındaki sinemalarda gösterime çıkmak üzere. Film zaten uzun süre önce tamamlanmıştı ve bitmiş olmasına rağmen, korona virüs krizi nedeniyle No Time To Die ertelenmişti. Prömiyeri vesilesiyle, kurgudaki en ünlü İngiliz ajan filmi bu haberde görebileceğiniz son fragmanı sundu.

Daniel Craig, Casino Royale'den (2006) bu yana kendisine eşlik eden karakteri son kez canlandırıyor. Bond son kez, en iyi yaptığı şeye geri dönüyor: ateş etmek, öldürmek, son sürat araba kullanmak ve dünyanın en sinsi kötü adamlarından kurtulmak.

Ölmek için Zaman Yok Resmi Özeti!

James Bond 007 No Time To Die çarpıcı final fragmanı! - Resim : 1

No Time To Die bizi aktif görevden emekli olan ve Jamaika'da rahat bir hayatın tadını çıkaran eski ajanla tanıştırıyor. Tabii ki, barış uzun sürmüyor...

Eski CIA arkadaşı Felix Leiter kendisinden yardım istediğinde James Bond, kendisine emanet edilen görevi yerine getirmek için klasik smokinini son bir kez daha giyer. Amaç mı? Bir bilim adamini kurtarmak, ilk başta çok karmaşık görünmeyen, ancak kısa sürede beklenenden daha zor hale gelen bir görev.

Bond, planlarını harekete geçirmek için tehlikeli ve yenilikçi teknolojiyi kullanan gizemli bir kötü adamın izini sürecektir.

James Bond 007: No Time To Die 1 Ekim'de Türkiye sinemalarında gösterime girecek. Daniel Craig'e ek olarak, oyuncu kadrosu önceki filmlere katılan bir grup aktörden ve serinin prömiyeri yapılan diğer oyunculardan oluşuyor.