Sinema

Loki dizisiyle ilgili sevindiren gelişme!

Disney+ platformunda yayınlanacak olan Loki dizisi ile ilgili yeni bir sürpriz gelişme yaşandı.

Loki dizisiyle ilgili sevindiren gelişme!

Marvel karakterlerinin farklı dizilerini yayınlamak için hazırlıklara başlayan Disney+ platformundan sürpriz bir karar çıktı. Marvel evreninin en ilginç karakterlerinden biri olan Loki dizisi için geçtiğimiz aylarda fragman yayınlanmıştı. Karakterin hayranları tarafından beğenilen fragmandaki bilgilere göre 11 Haziran 2021 tarihinde yayınlanacağı açıklanan dizinin 2 gün önce alındığı açıklandı.

Loki dizisiyle ilgili sürpriz gelişme!

Yapılan değişiklik Marvel Entertainment YouTube kanalında yayınlanan bir fragman ile duyuruldu. Fragmanda Loki karakterini canlandıran Tom Hiddleston konuyla ilgili açıklamayı yapıyor. Bu fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz:

Loki dizisi ile ilgili yapılan tek değişiklik bu değil. Dizinin yayın günü de değişti. Loki dizisi açıklandığı gibi her Cuma değil her Çarşamba günü yayınlanacak. Dizinin yayın tarihinin neden 2 gün erkene alındığına dair bir açıklama yapılmadı.

Marvel'in kötü karakteri Loki, birçok hayranı olan bir kahraman. Dizide Marvel'in diğer karakterlerinden neredeyse hiçbiri bulunmayacak. Dizinin daha önce yayınlanan fragmanında hikaye az çok anlaşılıyordu. Dizide daha önce görmediğimiz bazı Marvel karakterlerini de görme ihtimalimiz olduğunu hatırlatalım. Türkiye'de henüz resmi olarak bulunmayan Disney+ platformunda yayınlanacak olan dizinin ilk bölümü için 9 Haziran tarihini beklemek gerekecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.