Sinema

Avengers 4 set fotoğrafları akılları karıştırdı!

Ortaya çıkan yeni iddialara göre Loki filme geri dönüyor. İşte detaylar!

Avengers 4 set fotoğrafları akılları karıştırdı!

Öncelikle habere başlamadan önce spoiler içerebileceği bilgisini vermek isterim. Tabii ki bu iddialar doğru ise. Ortaya çıkan yeni iddialara göre Loki filme geri dönüyor. 

Avengers kadrosunun Thanos'u durdurmak için tarihi değiştirme çabaları Loki'nin sonsuzluk taşıyla bağlantılı olabilir. Tabii Loki de bu aşamada kendi geleceğini ve hayatını kurtarmak isteyebilir. Kısacası tüm Infinity War senaryosu bir anda tepetaklak olma potansiyeline sahip.

Infinity War'da toza dönüşen karakterlerimizin geri gelmesi için, bu zaman yolculuğu beraberinde başka isimleri de getirebilir. Paylaşılan fotoğraflardan da görebileceğiniz gibi Tony, S.H.I.E.L.D. kostümü giymekte. Kafalarda en çok dönen soru ise, bu fotoğraflar geçmişten mi yoksa gelecekten mi izler barındırıyor? 

Avengers 4 set fotoğrafları akılları karıştırdı!

Eğer gelecekten bir sahne ise Tony'nin S.H.I.E.L.D.'ın başına geçmiş olabileceği düşünülüyor. Eğer geçmişten ise, Tony zamanda yolculuk yapıp ilk Avengers filmi zamanına gitmiş olabilir. Yani New York savaşının başlangıcı olan döneme. Peki konunun Loki ile ne alakası var? New York savaşı bildiğiniz gibi Loki'nin sonsuzluk taşını alıp istila başlatması ile şekillenmişti. 

Tony, savaş sırasında gelecekte olacakları Loki ile konuşarak onu inandırabilir ve kendi taraflarına çekebilir. Böylelikle Loki'nin hayatı da kurtulmuş olacak ve Thanos taşı elde edemeyecek. Kısacası Tony Stark'ın asıl hedefinin Loki'ye ulaşmak, ondan Thanos hakkında önemli bir şeyler öğrenmek ve onun geleceğini etkilemek olduğu düşünülüyor.

Peki ya siz bu teori hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.