Sinema

Müjde: Assasin's Creed Netflix'e geliyor!

Netflix ve Ubisoft, geleceği bir süredir konuşulan Assassin's Creed dizisini duyurdu ve çok kısa bir tanıtım videosu yayınladı.


Geçmişten günümüze bir çok serisi bulunan Assassin's Creed oyununun her serisi farklı tatlar ve heyecanlar yaşattı ve yaşatmaya devam ediyor. Kasım ayında piyasaya sürülecek oyunun son sürümü olan Valhalla da kendisine büyük bir hayran kitlesi toplamıştı. 

Şimdiyse Assassin's Creed oyunu bir uyarlama yapımla Netflix Orijinal kütüphanesinde yerini alacağını resmen duyurdu.

Assasin's Creed Netflix'e geliyor!

Netflix, geçtiğimiz yıl The Witcher isimli oyundan uyarlama bir diziyi yayınlamıştı ve yayınlanan dizi büyük ilgi görmüştü. Bu sefer ise Netflix, Assassin's Creed uyarlaması bir dizi yapacağını duyurdu. Yapımı hakkında detaylı bilgiler paylaşmamış olsa da yayınladığı kısa tanıtım videosuyla duyuruyu resmen gerçekleştirmiş oldu.

Netflix'in Assassin's Creed dizisi için yayınladığı tanıtım videosu

Büyük ihtimalle dizinin giriş sahnesi olan bu kısa video bile ilgilenenleri heyecanlandırmaya yeterli olacak gibi gözüküyor.

Dizinin konusu ne olacak?

Dizinin konusuna gelecek olursak, Assassin's Creed gerçekten uzun ve farklı zamanları ele almış bir oyun serisine sahip. Hal böyle olunca dizinin konusunun ne olacağını tahmin etmek biraz zorlaşıyor. Fakat fragmanda kullanılan müziğe ve logoya dikkat ettiğimiz de dizinin konusunda Ezio üçlemesinin referans alınacağı ihtimalini güçlendiriyor.

2009'da Assassin's Creed 2 ile başlayan üçleme, 2010’da yayınlanan Assassin's Creed: Brotherhood ve 2011’de yayınlanan Assassin's Creed: Revelations ile devam etmişti. Videoda yer alan müzik ve seslerse direkt olarak Jesper Kyd’nin Assassin’s Creed 2’deki resmi müziklerinden Ezio’s Family’i işaret ediyor.

Ubisoft'tan Jason Altman, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, ''Netflix ile bir Assassin's Creed dizisi geliştirecek olmaktan heyecan duyuyoruz ve Assassin's Creed evreninde bir sonraki destanı yazmayı merakla bekliyoruz.'' şeklinde bahsetti.

Yorumlar
💎G@kko💎
Bu dönemde bele oyunlarla çok vakit geçirmemek lazım
Cevapla
Realy
Ne yapmamızı istersin ekonomiyi mi düzeltelim her şeyin içine ettiler zar zor hayat savaşı veriyoruz eğlencemiz kalmadı
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.