Netflix, en pahalı filmini seri haline getiriyor!

Netflix, şimdiye kadarki en pahalı filmi The Gray Man'i sinematik bir evrene dönüştürmek istediklerini açıkladı.

Netflix, en pahalı filmini seri haline getiriyor!

Çalkantılarla uğraşan Netflix, bugüne kadarki en pahalı filmi olan The Gray Man filmini birkaç gün önce yayınladı. Buna rağmen şirket, şimdiden bir seri haline getirme planlarını duyurdu. Başrolünü Ryan Gosling, Ana de Armas ve Chris Evans paylaştığı filmle ilgili habere göre dizinin devam filmi gelecek.

Sinematik evrene dönüştürmek istiyor

Geçtiğimiz hafta Netflix’te çıkış yapan film için şirketin büyük planları var. Şirket bugün yaptığı duyuruda bu konuyla ilgili açıklamalar yaptı. Netflix, yalnızca gerilim filminin devamı değil, aynı zamanda The Gray Man’i şirketin bir sonraki sinematik evrenine dönüştüren bir yan ürünü de duyurdu.

Henüz yapım aşamasında olan devam filmi hakkında pek çok bilgi yer almıyor. Şirket yalnızca, filmin Ryan Gosling, Russo kardeşler ve yazar Stephen McFeely ile geri döneceğini söylüyor. The Gray Man’in yönetmen koltuğunda da oturan Russo kardeşler, ayrıca Avengers’ın meşhur yönetmenleri olarak yer alıyor.

Filmin ne zaman çıkacağı ise henüz bilinmiyor. Yan ürüne gelince, Deadpool filmlerindeki çalışmalarıyla tanınan Paul Wernick ve Rhett Reese yazar olarak görev alacak.